آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

اعتراض به نحوه موتور سواری منجر به قتل شد

 مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم به قتل در شهرری که در اعتراض به نحوه موتور سواری ، راکب موتور را به قتل رسانده بود خـبـر داد.

به گزارش خبرینه و به نقل از ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، در ساعت ۲۱ روز شنبه ۴ بهمن ماه سال جاری از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری دسته جمعی در شهرری – خیابان دیلمان شمالی به کلانتری ۱۳۱ شهرری اعلام شد که با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد طی یک نزاع دسته جمعی ، جوانی ۲۲ ساله بنام حسین مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفته و به علت شدت اصابت ضربات چاقو به قسمت های حیاتی بدن فوت کرده است.

بر اساس این گزارش با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای عمومی و انقلاب شهرری، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. 

با شناسایی محمود به عنوان عامل جنایت، کارآگاهان به محل زندگی محمود و خانواده اش متوجه شدند که وی از محل سکونتش متواری شده است.

اقدامات پلیسی به همراه آموزش خانواده متهم جهت همکاری با پلیس در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت تا نهایتا متهم در ساعت هشت صبح امروز در منطقه شهرری دستگیر و به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد. 

محمود در اظهارات خود به مشارکت در نزاع و درگیری منجر به قتل ‘حسین . ن’ اعتراف کرد و گفت: من و تعدادی از دوستانم در خیابان دیلمان شمالی ایستاده بودیم که برای بار اول مقتول با موتورش از مقابل ما با سرعت بسیار زیادی عبور کرد طوری که نحوه رانندگی اش باعث اعتراض ما و حتی چند خانمی شد که از محل عبور می کردند.

وی افزود: پس از چند دقیقه مجددا مقتول با موتور و این بار با یکی از دوستانش در حال عبور به همان شیوه موتورسواری بود که مجددا به نحوه رانندگی اش اعتراض کردیم اما این بار حسین بعد از توقف و پیاده شدن از موتور ، به سمت من آمد.

محمود با بیان اینکه ابتدا درگیری مابین ما دو نفر به صورت لفظی بود اما با زیاد شدن تعداد بچه ها ناگهان درگیری شدت پیدا کرد افزود: حسین بهمراه خودش چاقو داشت و با آن چند ضربه نیز به سمت من پرتاب کرد که باعث جراحت من از ناحیه سر شد ولی من چاقویی نداشتم و بعد از گرفتن چاقو از وی چند ضربه به سمت او پرتاب کردم که پس از آن حسین روی زمین افتاد این درحالی بود که زمان درگیری من مست بودم و در شرایط عادی قرار نداشتم. 

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: با توجه به شواهد و دلایل به دست آمده در پرونده و اعترافات صریح متهم، قرار بازداشت موقت از سوی مقام محترم قضایی صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است. 

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۸ January 2016 | 5:41 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.