محصولات دانلودی

اعترافات تکان دهنده سارقان قاتل هنگام محاکمه
 
images/20070409/killer.jpg
 
:۲ مرد جوان که در جریان سرقت مسلحانه از یکی از شعبه های بانک تجارت تهران ، نگهبان بانک را با شلیک گلوله به قتل رسانده بودند، روز گذشته در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شدند و جرایم خود را پذیرفتند.
۲۶ آذرماه سال گذشته یکی از اهالی تهران با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و ماموران را در جریان سرقت مسلحانه از بانک تجارت شعبه ارشاد تهران قرار داد.
به دنبال این تماس ، ماموران انتظامی پایتخت به محل حادثه اعزام شدند و پی بردند، سربازی به نام محمد تاتار که نگهبان بانک بوده هدف شلیک پیاپی سارقان قرار گرفته و به قتل رسیده و یکی از کارمندان بانک هم مجروح شده است.
به دنبال این حادثه ، ماموران به تحقیق از رئیس و کارکنان بانک پرداختند و معلوم شد، ۳ مرد نقابدار ساعت ۳ بعدازظهر مسلحانه وارد بانک شدند و پس از قتل سرباز جوان و مجروح کردن یکی از کارمندان ، مبلغ ۱۹ میلیون و ۸۴۰ هزار تومان پول نقد و چک پول را به سرقت بردند و با یک دستگاه خودرو که در خیابان پارک شده بود، متواری شده اند.
با اطلاعاتی که ماموران از سارقان مسلح به دست آوردند، جستجو برای یافتن آنها آغاز شد و پس از تعقیب و پیگیری چند روزه ، سارقان مسلح شناسایی و دستگیر شدند و به جرایم خود اعتراف کردند و پس از بازسازی صحنه قتل نیز روانه زندان شدند. روز گذشته ۲ نفر از سارقان مسلح به اتهام قتل برای محاکمه در شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران حضور یافتند.


تقاضای قصاص قاتلان از سوی اولیای دم


ابتدای جلسه دادگاه دادیار خاکی ، نماینده دادستان تهران به تشریح کیفرخواست پرداخت و برای متهمان به اتهام مشارکت در قتل ، تقاضای مجازات قانونی و اولیای دم نیز تقاضای قصاص کردند.
سپس قاضی عزیز محمدی رئیس شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران از شاهدان حادثه خواست در جایگاه مخصوص قرار گیرند و به تشریح ماجرا بپردازند.


شهادت به گناهکاری متهمان


رئیس بانک که یکی از شاهدان بود به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: ساعت ۱۵ من و کارمندان مشغول خدمات دهی به آخرین مشتریان بودیم و سرباز جوان (نگهبان بانک) هم در دومین صندلی مقابل در ورودی بانک نشسته بود که ۲ مرد در حالی که ماسک به چهره داشتند، وارد بانک شدند. در همان لحظه سارق اول (مسعود) یک گلوله به سمت سرباز بانک شلیک و او را از ناحیه پا مجروح کرد و در ادامه وی گلوله دیگری به سوی سرباز نگهبان شلیک کرد.شاهد ماجرا افزود: سارقان همه ما را گروگان گرفتند و قصد جانمان را داشتند. ما هم التماس می کردیم به خاطر خانواده هایمان جان ما را نگیرند، اما آنها هیچ توجهی به حرفهای ما نمی کردند.
آنها پس از تهدید، کلید گاوصندوق ها را از یکی از کارمندان گرفتند و او را با شلیک گلوله مجروح کردند و بعد با شلیک چند تیر، در کمتر از ۱۳ دقیقه اقدام به سرقت میلیون ها تومان پول کردند و متواری شدند. وی افزود: پس از فرار ما نیز به تعقیب آنها پرداختیم اما بی نتیجه بود.


اعتراف به قتل سرباز جوان


در جریان سرقت سپس مسعود متهم به قتل در جایگاه مخصوص قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: سال ۷۷ به جرم سرقت مسلحانه خودرو روانه زندان شدم و پیش از سرقت منجر به قتل در شعبه تجارت ، با دوستانم به بانک کشاورزی و ملت هم دستبرد زدیم. نقشه سرقت از بانک تجارت را پسرخاله ام طراحی کرد و همراه وی آن را عملی کردیم. روز حادثه با زدن ماسک وارد آنجا شدیم. من سرباز نگهبان را با شلیک ۲ تیر مجروح کردم و همدستم حسن هم یک تیر به او شلیک و یکی از کارمندان بانک را هم زخمی کرد و پس از برداشتن پول متواری شدیم.


تقاضای بخشش متهم دوم از اولیای دم


به دنبال اظهارات سارق قاتل ، همدستش حسن در جایگاه قرار گرفت و در دفاع از خود گفت: من به جرم چاقوکشی ۲ بار روانه زندان شده ام. فقط برای پولدار شدن با دوستانم همراه شدم و نمی خواستم جان کسی را بگیرم. پس از وارد شدن به بانک به سوی مرد سرباز و یکی از کارمندان برای گرفتن کلید شلیک و بعد از سرقت نیز فرار کردم. من دیگر به آخر خط رسیده ام و از اولیای دم تقاضای بخشش دارم.
بنا بر این گزارش ، متهمان پس از اخذ آخرین دفاع روانه زندان شدند و قاضی عزیز محمدی پس از شنیدن اظهارات سارقان قاتل به همراه ۴ قاضی شعبه ۷۱ دادگاه کیفری استان تهران (فراهانی ، افتخاری ، سلیمانی نیا و عبداللهی) وارد شور شدند تا حکم قضایی صادر شود.
 

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 23
  • ۲۱ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما