اعترافات وحشتناک سربازان آمریکایی از تجاوز به دختر عراقی

یکی از بازپرسان پرونده‌ تجاوز و قتل دختر ۱۴ ساله‌ عراقی توسط پنج سرباز آمریکایی شهادت داد که این سربازان به نوبت قربانی را مورد تجاوز قرار داده و سپس یکی از سربازان پس از کشتن والدین و خواهر پنج ساله‌ قربانی، با شلیک گلوله به سر قربانی او را کشته است.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، بنیامین بیرس، بازپرس جنایی پرونده گفت: متجاوزان هنگامی که برای شرب خمر و ورق بازی دور هم جمع شده بودند، تصمیم به انجام این حمله گرفته‌اند.

بیرس با استناد به اظهارات جیمز پی بارکر، یکی از متهمان گفت که این سربازان پس از انجام قتل به سر پست‌های خود بازگشته‌اند.

این اظهارات در دومین روز جلسه‌ رسیدگی به پرونده‌ تجاوز و قتل عبیر قاسم حمزه، دختر ۱۴ ساله‌ عراقی و قتل والدین و خواهر وی صورت گرفت.

این دادگاه تعیین خواهد کرد که آیا سربازان متهم باید در دادگاه نظامی حاضر بشوند یا خیر؟

این پنج سرباز به نام‌های جیمز پی بارکر، پل ای کورتز، جسی وی اسپیلمن، برایان ال هوارد به همراه استیون دی گرین (متهم اصلی پرونده) به تجاوز و قتل متهم هستند.

آنتونی یریبه، سرباز ششم به کوتاهی در گزارش نقشه‌ این سربازان برای حمله به خانه‌ی قربانی متهم است.

استیون دی گرین که در ماه ژوئن (خرداد) در کارولینای شمالی دستگیر شده در دادگاه فدرال به اتهامات خود مبنی بر تجاوز و قتل اعتراف نکرد.

بیرس گفت، جیمز پی بارکر در اظهارات خود در ۳۰ ژوئن گفته است که پیش از حمله اقدام به شرب خمر و ورق بازی کرده‌اند.

به گفته‌ بیرس، بارکر اعتراف کرده پس از این که آن‌ها به نوبت قربانی را مورد تجاوز قرار داده‌اند دی گرین وی را با شلیک یک گلوله به سرش کشته است و سپس چندین بار به جسد وی شلیک کرده است.

بارکر افزود، دی گرین سپس نفت چراغ روشنایی را روی جسد وی ریخته است.

این در حالیست که بارکر در اظهارات خود نگفته که چه کسی قربانی را آتش زده است.

بیرس هم‌چنین به نقل از اعترافات بارکر عنوان داشته والدین و خواهر پنج ساله‌ دختر عراقی نیز از سوی دی‌گرین به قتل رسیده‌اند.