اعتراف به قتل برادر معتاد

[ad_1]

به گزارش جام‌جم ، ساعت ۷ عصر شنبه مردی هراسان در تماس با پلیس از نزاع خونین دو پسرش در خانه خـبـر داد. دقایقی بعد گشت کلانتری ۱۱۶ مولوی برای بررسی موضوع به خانه مرد میانسال حوالی میدان شوش رفت. ماموران پس از ورود به خانه با جسد غرق در خون پسر جوانی روبه‌رو شدند.

با اعلام موضوع به تیم جنایی، تحقیقات برای مشخص شدن علت قتل و شناسایی قاتل آغاز شد. پزشک جنایی با معاینه جسد، علت مرگ پسر ۳۴ ساله را اصابت چاقو به سینه و گردن او اعلام کرد. در ادامه پدر مقتول، پسر ۲۳ ساله‌اش به نام ایوب را به‌عنوان قاتل معرفی کرد.

پسر ۲۳ ساله که در خانه حضور داشت به ماموران گفت: برادرم سعید از چند سال قبل به موادمخدر اعتیاد داشت. او بیکار بود و خرج موادش را از خانواده می‌گرفت. در این مدت همیشه در خانه ما دعوا بود و برادرم خانواده را بسیار اذیت می‌کرد.

پسر قاتل ادامه داد: ساعتی قبل سعید برای تهیه پول مواد دعوا راه انداخت و به پدر و مادرم توهین کرد. دیگر تحمل رفتارش را نداشتم و با او درگیر شدم. چاقویی را از آشپزخانه برداشتم و چند ضربه به او زدم که جانش را از دست داد. نمی‌خواستم او را به قتل برسانم و قصد ادب کردنش را داشتم.

با اعترافات قاتل ۲۳ ساله به قتل برادر معتادش، او با دستور قاضی ایلخانی، بازپرس ویژه قتل تهران بازداشت و به اداره قتل پلیس آگاهی منتقل شد.

خـبـر و مطلب بالا در گروه حوادث و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۸ January 2016 | 12:51 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

[ad_2]