اعتراف سیاه مرد شرور به ربودن و آزار و اذیت دختر عقب مانده ذهنی


 
images/20070411/sharur.jpg
 
:مردی که دختری ۱۸ساله و عقب مانده ذهنی را در یکی از محله های ورامین ربوده و با اسارت وی به مدت ۸روز در یک نانوایی متروکه ، او را مورد آزار و اذیت قرار داده بود ، از سوی ماموران انتظامی ورامین شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ احمد قاسم خانی ، فرمانده انتظامی ورامین با اشاره به خبر دستگیری مرد شروری که دختر جوانی را ربوده و مورد تعرض قرار داده بود، روز گذشته به خبرنگار «جام جم» گفت: ۸فروردین امسال ، زنی با مراجعه به اداره آگاهی ورامین ، از ناپدید شدن خواهر ۱۸ساله اش که عقب مانده ذهنی است ، خبر داد.
زن شاکی در تشریح ماجرا به پلیس گفت: ۴روز پیش خواهرم برای خرید از منزل خارج شد و دیگر مراجعه نکرد. هرجا را که گمان می کردیم رفته باشد، گشتیم ؛ اما هیچ خبری نشد.سرهنگ قاسم خانی ادامه داد: با اطلاعاتی که این زن در اختیار ماموران قرار داد، جستجوهای پلیسی برای یافتن دختر گمشده آغاز شد تا این که ماموران انتظامی ورامین ، ۱۳فروردین امسال ، دختر گمشده را در خیابان قیام ورامین در حالی که سرگردان بود، شناسایی و برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس منتقل کردند.
فرمانده انتظامی ورامین افزود: با توجه به این که دختر جوان قادر به تکلم نبود، خواهر وی با ایما و اشاره شروع به صحبت کردن با وی کرد که معلوم شد روز حادثه دختر جوان وقتی برای خرید از منزل خارج شده و قصد رفتن به مغازه ای را داشته است ، مرد جوانی با زور و تهدید او را ربوده و با یک دستگاه خودروی پیکان سفید رنگ به یک نانوایی متروکه منتقل کرده و به مدت ۸روز او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.
به این ترتیب جستجوی ماموران برای یافتن جوان شرور ادامه داشت تا این که ۱۸فروردین امسال وقتی دختر جوان همراه خواهرش برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس مراجعه کرده بود، با مشاهده جوانی که به اتهام سرقت موتورسیکلت به مرکز پلیس منتقل شده بود، شروع به داد و فریاد کرد که این موضوع باعث شد ماموران تحقیقات ویژه ای را از جوان سارق آغاز کنند.


اعتراف متهم به گروگان گیری سیاهمتهم جوان در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرد و گفت: چندین بار این دختر را دیده بودم و دنبال فرصتی می گشتم که او را مورد آزار و اذیت قرار دهم. تا این که آن روز او را دیدم که به سمت یک مغازه می رفت.
بنابراین از خلوتی خیابان استفاده و به سویش حمله کردم و در یک فرصت مناسب ، او را با زور و تهدید سوار خودرویم کردم و به یک نانوایی متروکه در خارج از شهر بردم و به مدت ۸روز او را در آنجا به گروگان گرفتم و دست و پایش را با طناب بستم و بارها او را مورد آزار و اذیت قرار دادم.
در ادامه تحقیقات پلیسی ، معلوم شد که متهم حمید معروف به بتول دارای سوابق متعددی از قبیل شرارت ، آزار و اذیت دختران و زنان جوان ، سرقت و تهیه و توزیع موادمخدر است.
بنابر این گزارش ، مرد شرور روز گذشته با قرار قانونی روانه بازداشتگاه پلیس شد تا ابعاد مختلف پرونده فاش شود.