اعتراف مجریBBCبه داشتن رابطه نامشروع +عکس

به گزارش ایرنا، ‘اندرو مار’ از مجریان مشهور تلویزیون ‘بی بی سی’ به برقراری رابطه نامشروع با یکی از خبرنگاران زن اعتراف کرد.

وی در مصاحبه ای با روزنامه ‘دیلی میل’ لندن که بازتاب گسترده ای در دیگر رسانه های انگلیس داشت، اعتراف کرد که حدود هشت سال پیش و زمانی که سردبیر سیاسی ‘بی بی سی’ بوده با یکی از خبرنگاران زن همکار خود ارتباط جنسی داشته است.
 

وی گفت: من در سال ۲۰۰۸ میلادی و برای جلوگیری از انتشار اخبار این رابطه به دادگاه مراجعه کردم و حکمی را برای ممنوعیت انتشار این خبر از دادگاه دریافت کردم.

‘اندرو مار’ که متاهل می باشد با ابراز تاسف از این مساله گفت: من به هرحال مجبور بودم که به فکر خانواده خودم باشم.

وی افزود: البته من با هدف جلوگیری از انتشار خبر توسط دیگر روزنامه نگاران وارد این حرفه نشده ام… ولی معتقد بودم که این موضوع یک مساله خصوصی است و ارتباطی به دیگران و منافع عموم ندارد و به همین دلیل با حکم دادگاه جلوی انتشار خبر را گرفتم.

این مجری مشهور ‘بی بی سی’ در این گفت و گو اعتراف کرد که از این پیشامد شرمسار است.

بر اساس گزارش رسانه های انگلیس، اندرو مار از این رابطه نامشروع که تاکنون پنهان بوده، صاحب فرزند نیز شده است.

‘ایان هیسلاپ’ یک فعال مدنی و سردبیر نشریه ‘چشم خصوصی’ در مصاحبه ای با شبکه ۴ رادیو ‘بی بی سی’ گفت: من هفته گذشته ممنوعیت انتشار خبر روابط نامشروع اندرو مار را در دادگاه به چالش کشیدم چون معتقدم کسی که به عنوان خبرنگار فعالیت می کند نباید خودش مانع انتشار اخبار به بهانه حفاظت از حریم خصوصی شود.

وی افزود: وقتی آقای مار به عنوان مجری تلویزیون افراد مختلف را به چالش می کشد باید اجازه دهد که دیگران هم او را نقد کنند… گرفتن حکم ممنوعیت انتشار خبر از دادگاه توسط چنین فردی نشانگر دو رویی است.

گفتنی است طی هفته های اخیر تعدادی از افراد مشهور بویژه فوتبالیست ها و بازیگران سینما و تلویزیون با مراجعه به دادگاه احکامی را برای جلوگیری از انتشار اخبار و گزارش های مربوط به روابط غیراخلاقی و نامشروع خود دریافت کرده اند.

صدور چنین احکامی که معمولا نیازمند صرف هزینه های هنگفتی است، انتقادات گسترده ای را در میان مقامات و افکار عمومی انگلیس برانگیخته است.

منتقدان می گویند: دادگاه نباید به بهانه حفاظت از حریم خصوصی، اجازه دهد رفتارهای غیراخلافی افراد مشهور از دید عموم پنهان بماند.

۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۰

یک نظر برای "اعتراف مجریBBCبه داشتن رابطه نامشروع +عکس" ارسال شده
  1. راحله گفت:

    مثلا اگه همه بدونن اینا چه غلطایی کردن چی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟