آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

این زن سلطان خوردن سس کچاپ است!

معتاد شدن به سس قرمز
باشگاه خبرنگاران: تا به حال به میزان خوردن سس دقت کرده اید؟ شاید در طول سال شما بیش از ۲ یا سه لیتر سس قرمز مصرف نمی کنید. البته افرادی هم هستند که سالانه در حد یک یا دو عدد سس کوچک مصرف دارند! اما اگر به این خوراکی و طعم دهنده معتاد شوید دیگر ترک کردن آن بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود.

“سامانتا آرچر” خانمی است که به سس کچاپ معتاد شده است و سالانه ۳۶ لیتر از این سس مصرف می کند! این میزان به اندازه مصرف دو شیشه در طول یک هفته است و هیچ غذایی نیست که وی با سس قرمز نخورد.
معتاد شدن به سس قرمز

این خانم ۳۰ ساله در لندن زندگی می کند و در مورد اعتیادش می گوید:” این اعتیاد بسیار خوشمزه است و به جای لاغر شدن من را پر انرژی و چاق می کند. به خاطر این حالت تمام دوستان و آشنایاین برای مهمانی های خود حتما سس کچاپ را آماده می کنند. ”

او از سن ۵ سالگی شروع به خوردن سس قرمز کرده است و تا به امروز این عادت ادامه دارد. البته وی با انجام ورزش های مختلف سعی دارد وزن خود را کنترل کند چرا که خوردن بیش از اندازه سس گوجه می تواند باعث چاقی مفرط و مرگ شود.