اعدام؛عاقبت مردی که به بهانه تطهیر روح، به زن باردار تجاوز کرد

یک سال پس از انتشار خبری با عنوان “خانه شیطان ؛ تجاوز به زن باردار به بهانه تطهیر روح !” خبرها حکایت از آن دارد که فرد مجرم به اعدام محکوم شده است.

به گزارش البرز ، “ح.پ” که با تشکیل باند فساد و ادعای رفع مشکلات خانوادگی ، شیرازه زندگی چندین خانواده را از هم پاشیده بود سرانجام به اعدام محکوم شد.

در بخشی از گزارش سال قبل آمده بود:

خانه این مرد شیطانی بسیار بزرگ و به سبک بعض معابد هندو ها ساخته شده است. بالای آن دارای ۸ اتاق کوچک است که افرادی دو به دو(مرد و زن) و گاه تنها در هر اتاق نگهداری می شوند. مرد شیاد گاه به دخترو پسرهای فراری پناه می دهد تا سربزنگاه از ایشان سوئ استفاده کند. این زن ادامه می دهد که پس از مراجعه ما به خانه شیطان ، او – با اطلاعاتی که از خانم “الف” از قبل گرفته بود و تظاهر میکرد خودش از غیب آنها را می داند – تجویز کرد که من و دخترم به مدت هشت ماه باید در یک از این اتاقها اقامت کنیم تا روح ما پالایش شود!

در این مدت همسرم و پسرم هم حق نداشتند ما را ملاقات کنند و ما با باید تحت تعالیم او قرار می گیرفتیم.

این زن سپس در حالیکه اشک می ریخت عنوان کرد که در بی خبری همسر و پسرش،دختر جوان شوهر دارش چند با مورد تجاوز قرار گرفته و چون آنها حق تماس و دیدار نداشته اند از این موضوع نیز بی خبر بوده اند.


گزارش البرز می افزاید وی با همدستی ۲۴ عضو خانواده و مریدان حلقه اول خود به بهانه رشد معنوی به کنترل ذهن افراد می‌پرداخت و با گرفتن اقرار از شاگردانش که ۹۰ درصد آنها را زنان تشکیل می‌دادند، اهداف شیطانی خود را پیگیری می‌کرد. سرانجام “ح.پ” اواخر سال ۸۸ با شکایت ۲۸ تن از قربانیانش بازداشت شد و از ششم تیرماه سال جاری به اتهام تهدید نظام خانواده، ایجاد انحراف در اعتقادات مذهبی و تحمیق مریدان از طریق ترویج عقاید خرافی و ارتکاب اعمال غیرشرعی و غیراخلاقی مورد محاکمه قرار گرفت.

سرانجام حکم وی پس از ۳۳ روز محاکمه صادر شد و این فرد به اعدام و ۱۰ سال زندان و همچنین ۷۵ و ۹۵ ضربه شلاق محکوم شد.