اعدام متعرض به هفت کودک اصفهانی


images/20080126/dadgostary.jpg جام جم آنلاین: صبح شنبه جوخه‌ اعدام «رضا. ش» به اتهام تعرض به هفت کودک در اردوگاه اسدآباد وابسته به زندان مرکزی اصفهان اجرا شد.
علی شایگان، مسوول اطلاع‌رسانی دادگستری کل استان اصفهان با اعلام این خبر، گفت:این محکوم به اعدام ۲۱ ساله به بهانه‌ی انجام تفریح، کودکان معصوم و بی‌گناه بین هفت تا ۱۲ سال را در راه مدرسه فریب داده، سوار بر موتور کرده و به باغات اطراف نجف‌آباد برده و با تهدید آنها را مورد آزار و اذیت جنسی قرار می‌داده است.
شایگان با بیان این‌که هفت نفر از این متهم شکایت کرده‌اند اما احتمالا تعداد بیشتری مورد تعرض قرار گرفته‌اند، افزود: قضات شعبه‌ی ۱۷ دادگاه کیفری استان اصفهان به استناد مواد قانونی مربوطه این مجرم را گناهکار تشخیص داده و به جوخه‌ی اعدام محکوم کرده و قضات شعبه‌ی ۲۷ دیوان عالی کشور این حکم را تایید کردند و صبح امروز در داخل اردوگاه اسدآباد وابسته به زندان مرکزی اصفهان این حکم اجرا شد.
مسوول اطلاع‌رسانی دادگستری کل استان اصفهان با بیان این‌که این مجرم دارای سابقه کیفری نیز بوده است، گفت: این متهم که در یک خانواده‌ ۱۳ نفره به دنیا آمده و اصلا در درس پیشرفت نداشته و به دلیل شرایط سخت زندگی مجبور به ترک تحصیل و رفتن به کار شده و در دوران نوجوانی در طباخی مشغول به کار بوده که از سوی یکی از کارگران آنجا مورد تعرض واقع می‌شود و این موضوع را عقده می‌کند و تصمیم می‌گیرد با توجه به سوء تربیتی که از قبل داشته از جامعه انتقام بگیرد.
وی تاکید کرد: اجرای جوخه‌ اعدام در ملاء عام نبوده و این حکم در سال ۸۴ از سوی شعبه‌ ۱۷ دادگاه کیفری استان اصفهان صادر شده بوده که صبح امروز این مجرم به سزای اعمال ننگینش رسید.