اعزام ۲۶ تیرانداز به رقابت های کسب سهمیه هند

[ad_1]

تیم ملی تیراندازی ایران با ۲۶ تیرانداز راهی آخرین میدان سهمیه المپیک (هندوستان) می شود.

به گزارش ایسنا٬ آخرین رقابت های تیراندازی سهمیه المپیک از ۵ الی ۱۴بهمن ماه در کشور هندوستان برگزار می‌شود و تیم ملی ایران با ۲۶ تیرانداز تهران را به مقصد دهلی هندوستان، محل برگزاری این مسابقات ترک می‌کند.

تیم ایران در دو بخش مردان و زنان با ترکیب، حسین باقری، محمد حسین کریمی، پوریا نوروزیان، ساسان شهسواری، الهه احمدی، مریم طالبی، مه‌لقا جام بزرگ، نرجس امام قلی‌نژاد، نجمه خدمتی، فاطمه کرم‌زاده، در رشته تفنگ به همراهی لازلو سوچک‌، ابراهیم اینانلو، راهی هند می‌شود.

در تپانچه نیز محمد احمدی، ابراهیم برخورداری، الهام هریجانی، گلنوش سبقت الهی، هانیه رستمیان، سپهر صفاری، رضا برادران غفاری به مربیگری امیرحسین صولت، سکینه خدابنده لو به مسابقات اعزام می‌شوند.

همچنین در رشته اهداف پروازی نیز بابک یگانه، محمد حسین پرورش نیا، علی حافظی، سپیده سیرانی، مرضیه پرورش نیا، شیوا فرح پور، در رشته تراپ و مسعود عزیزیان، سید سیاوش خوشنویس، در تراپ دوتایی علی دوستی در رشته اسکیت به عنوان تیرانداز و فرشید عبدالمحمدی، به عنوان مربی رشته تیراندازی تیم ملی ایران را همراهی می کند.

در این مسابقات ۳۵ سهمیه المپیک به تفکیک رشته های ذیل توزیع می شود:

در بخش تفنگ و تپانچه مردان؛

سه وضعیت ۳ عدد، درازکش ۲ عدد، تفنگ بادی ۲ عدد،۵۰متر تپانچه ۲ عدد، رپید فایر ۲۵ متر ۲عدد، تپانچه بادی ۲ عدد

در بخش تفنگ بانوان؛

سه وضعیت ۳ عدد، تفنگ بادی ۲ عدد، تپانچه ۲۵ متر ۳عدد، تپانچه بادی ۲ عدد

در بخش تراپ ؛

تراپ مردان۴ عدد، تراپ بانوان ۱ عدد

در بخش اسکیت و تراپ دوتایی؛

اسکیت مردان ۴ عدد، اسکیت بانوان ۱ عدد، تراپ دوتایی ۲ عدد

مسابقات تیراندازی قهرمانی آسیا هند با حضور ۵۷۵ ورزشکار از ۳۲ کشور آسیایی از ۵ تا ۱۴ بهمن ماه درحالی برگزار می شود که ۳۵ سهمیه المپیک در آن توزیع می‌شود. باتوجه به کسب دو سهمیه توسط الهه احمدی و نجمه خدمتی ایران شانس خود را برای تصاحب ۳۳ سهمیه دیگر امتحان می‌کند. همچنین در این مسابقات هر کشور در هر رشته بیش از ۲ سهمیه نمی‌تواند کسب کندضمن اینکه کشورمان در رشته رپید فایر مردان و اسکیت بانوان نماینده ای

ندارد.

انتهای پیام

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۹ January 2016 | 1:08 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

[ad_2]