اعطای نشان درجه یک لیاقت به ظریف، دهقان و صالحی

به گزارش خبرینه و به نقل از جام جم آنلاین، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور فردا دوشنبه ۱۹ بهمن از محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و حسین دهقان وزیر دفاع تقدیر می کند.

قرار است طی مراسمی که فردا در سالن اجلاس سران برگزار می‌شود از سوی روحانی نشان درجه یک لیاقت به این سه نفر اعطا شود.

پیش از این رئیس جمهور در «همایش اجرای برجام؛ فصلی نو در اقتصاد ایران» با تمجید از ظریف، صالحی و دهقان گفت: در مسیر راه خداوند یاری کرد و برادری را در کنار ظریف قرار دارد که از لحاظ فنی بسیار مقتدر بود و ایشان دکتر علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی است، همان مردی که در خانه ملت عقده گشود و سخن ها گفت که از لحاظ فنی بسیار کمک کرد که اگر کمک و تلاش او نبود علاوه بر جایگاه ایشان که معاون رییس جمهوری از لحاظ دانش هسته ای هم یکی از سرآمدهای کشور است و شاید هم در رشته خود بهترین باشد.

روحانی ادامه داد: در مسیر راه رسیدیم به جایی که یار سومی لازم بود و این بار آقای دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پا به میدان گذاشت که در پرونده پی ام دی تلاش این سه بزرگوار بود که به نقطه ای رسیدیم که شورای حکام بعد از ۱۲ سال پرونده هسته ای ایران را مختومه اعلام کرد و بست.

منبع:مهر

مطلب بالا در گروه مطالب عمومی و سیاسی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ February 2016 | 6:57 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.