محصولات دانلودی

اعمال تحریمات جدید قطعنامه ۱۷۴۷ شوراى امنیت علیه ایران از سوى بانک مرکزى انگلیس

 بانک مرکزى انگلیس ، خبر اعمال تحریماتى علیه چند سازمان و شخص حقیقى ایرانى را اعلام نمود.


به گزارش سرویس اخبار ویژه آریا، در دفتر مطبوعاتى این بانک آمده است که انگلستان بنا به دستور وزارت دارایى طبق قطعنامه ۱۷۴۷ شوراى امنیت که روز شنبه در مورد ایران صادر شده است تحریمات علیه ایران را تشدید مى نماید.کلا در این لیست ۱۵ شخص حقیقى و ۱۵ سازمان نام برده شده است. در میان آنها بانک سپه اینترناشنال در انگلستان و مدیر آن احمد درخشنده، مرکز مطالعات و تولید سوخت هسته اى در اصفهان و مرکز فناورى هاى هسته اى دایر در آن، کمپانى انرژى “نوین”، گروه صنعتى تولید تسلیحاتى و متالورژى (AMIG) و غیره دیده مى شود.


در میان اشخاص حقیقى که تحریمات شامل آنها شده مى توان به مقامات عالیرتبه انقلاب اسلامى از جمله “ذوالقدر” معاون وزیر اطلاعات ایران و همچنین مسئولین موسسات صنعتى و اتمى ایران اشاره کرد.


در این گزارش آمده است: “مجامع مالى و دیگر سازمان ها و اشخاص حقیقى در انگلیس باید بررسى کنند که آیا آنها هیچ حساب و یا دیگر روش هاى سپرده افراد حقوقى و سازمان هاى مذکور را در اختیار دارند و یا خیر. اگر چنین موارد وجود دارند باید مسدود گردند و از وجود و مسدود شدن آنها باید بانک مرکزى انگلستان را مطلع سازند”.


در غیر اینصورت متخلفین طبق قوانین داخلى و بین المللى تحت پیگرد قانونى قرار خواهند گرفت.


در این بانک همچنین تاکید کردند که در برخى از موارد استثناهایى وجود دارد اما آنها باید با مقامات انگلستان و در صورت لزوم با کمیته ذیربط تحریمات شوراى امنیت هماهنگ شوند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما