محصولات دانلودی

ادغام فروشگاه فایل ایرونیا در خبرینه

با سلام خدمت کاربران محترم «خبرینه» و «ایرونیا»

فروشگاه فایل ایرونیا (ironia.ir) از تاریخ ۹۶/۱۲/۱۰ به صورت رسمی فعالیت خودش رو تو زمینه ارائه‌ی انواع فایل تو دسته‌بندی‌های مختلف شروع کرد و تو کمتر از ۶ ماه رشد خوبی داشت و مشتریان زیادی برای خودش دست و پا کرد.

همین مسئله چشم ما (خبرینه) رو گرفت و باعث شد روی ایرونیا دست بذاریم و اون رو مال خودمون کنیم!

یعنی از امروز (۲۷ مرداد ۹۷) ایرونیا توسط خبرینه خریداری شد و طبیعیه که از این به بعد وقتی آدرس ironia.ir رو تو مرورگرتون بزنید، سایت khabarineh.ir براتون باز می‌شه.

مشتریای قبلی ایرونیا، اصلاً لازم نیس نگران باشن! شما با همون نام کاربری و رمز عبور می‌تونید به خبرینه وارد بشید. اگر افزونه یا قالب وردپرسی خریداری کردید که نیاز به آپدیت داشته، شما از این به بعد مشتری خبرینه هستید و آپدیت محصولات خریداری شده‌ی شما با ما خواهد بود.

اگه بشه باز هم از این کارا می‌کنیم و سایت‌های دیگه رو خریداری می‌کنیم تا هر روز، وسعت خبرینه، بیش‌تر از پیش بشه.

فروشگاه فایل ایرونیا از تاریخ ۹۶/۱۲/۱۰ بصورت رسمی افتتاح میشود و هدف سایت تامین فایل های کاربران محترم با کمترین هزینه ( حتی بصورت رایگان ) می باشد،قیمت های کم جهت کمک به خرید راحتتر کاربران شعار اصلی سایت ایرونیا می باشد و کد های تخفیفی هفتگی برای بیشتر فایل ها خواهیم داشت

امیدوارم با حمایت شما سایت تازه تاسیس ما نیز قدم در راستای کمک به کاربران سایت بردارد

باتشکر

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما