محصولات دانلودی

افزایش جمعیت جهان به ‌٢/٩ میلیارد نفر در سال‌٢� ۵�

سازمان ملل در تازه‌ترین گزارش پیش‌بینی کرد: جمعیت جهان تا سال ۲۰۵۰ به ۲/۹ میلیارد نفر برسد و تقریباً تمام این رشد مربوط به کشورهای در حال توسعه باشد.


به گزارش گروه «اجتماعی» ایسنا بر اساس محاسبات دفتر جمعیت ۲۰۰۶ سازمان ملل، احتمالاً جمعیت جهان طرف ۴۳ سال آینده، ۵/۲ میلیارد نفر علاوه بر جمعیت ۷/۶ میلیارد نفری فعلی، افزایش می‌یابد.


«هانیا زلوتنیک»، رییس دفتر جمعیت ۲۰۰۶ سازمان ملل در این زمینه خاطرنشان کرد: به علاوه از تغییرات مهم محاسبات جدید جمعیتی، کاهش شمار مرگ و میرهای پیش‌بینی شده بیماری ایدز در آینده، به علت افزایش میزان مصرف داروهای ضد ویروسی ایدز و کاهش میزان ابتلا به این بیماری در برخی کشورهای جهان است.


بر این اساس پیش‌بینی می‌شود، شمار قربانیان ایدز بین سالهای ۲۰۰۵ تا ۲۰۲۰ در ۶۲ کشور از آلوده‌ترین کشورها، حدود ۳۲ میلیون نفر کاهش یابد.


در این گزارش همچنین آمده است: بخش عمده افزایش جمعیت جهان تا سال ۲۰۵۰ در کشورهای کمترتوسعه‌یافته باشد.


همچنین پیش‌بینی می‌شود تا اواسط قرن حاضر، جمعیت کشورهای فقیر از جمله افغانستان، بوروندی، کنگو، گینه بیسائو، لیبریا، نیجر، تیمور شرقی و اوگاندا حداقل ۳ برابر افزایش یابد و در مقایسه پیش‌بینی می‌شود که جمعیت کشورهای ثروتمند تغییری نکند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما