افزایش قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری ۰۹۱۹

قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری تلفن همراه دولتی افزایش یافته و بنا بر پیش‌بینی فروشندگان این سیم‌کارت‌ها این روند با نزدیکی به آغاز سال تحصیلی جدید هم‌چنان در بازار ادامه خواهد داشت.


به گزارش خبرنگار ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، یکی از فروشندگان سیم‌کارت‌های اعتباری در این باره گفت: با نزدیکی به آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها این سیم‌کارت‌ها با استقبال زیادی مواجه شده و دانش‌آموزان و دانشجویان علاقه زیادی به خرید این سیم‌کارت‌ها نشان خواهند داد.


وی ادامه داد: بر این اساس و با افزایش استقبال مردم از این سیم‌کارت‌ها می‌توان پیش‌بینی کرد که تا ۱۰ روز دیگر قیمت این سیم‌کارت‌ها از قیمت فعلی نیز افزایش یابد که در حال حاضر به قیمت ۳۳ هزار تومان در بازار معامله می‌شوند.


اما یکی از فروشندگان سیم‌کارت‌های تالیا و ایرانسل نیز درباره‌ی بازار این سیم‌کارت‌ها در هفته‌های اخیر معتقد است: با توجه به ورود سیم کارت‌های ۱۷ هزار تومانی تالیا هنوز استقبالی برای این سیم‌کارت‌ها نیست که مهم‌ترین دلیل آن نبود اطلاع‌رسانی صحیح و جامع و فراگیر در این رابطه است که این خود یک نقص محسوب می‌شود.به گزارش ایسنا سیم‌کارت‌های اعتباری ایرانسل در حال حاضر به قیمت ۱۰ هزار تومان و دایمی آن به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شوند.


همچنین قیمت فروش سیم‌کارت صفر دولتی با کدهای دو به مبلغ ۶۳۵ هزار تومان، کد سه ۴۲۵ هزار تومان، کد چهار۴۳۰ هزار تومان، کد پنج ۴۱۰ هزار تومان، کد شش ۳۶۰ هزار تومان، کد هفت ۳۶۰ هزار تومان و کد هشت ۲۸۸ هزار تومان است.


گفتنی است سیم‌کارت کارکرده کد دو ۴۲۵ هزار تومان، کد سه ۳۸۰ هزار تومان، کد چهار ۳۰۰ هزار تومان، کد پنج ۳۰۰ هزار تومان، کد شش ۲۹۰ هزار تومان، کد هفت ۲۶۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.