افشارزاده: به من می گفتند سردسته باند اصفهانی‌ها

ورزش > مدیریت ورزش – تسنیم نوشت: دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک گفت: المپیک سال ۲۰۱۲ یک دوره استثنایی بود و به نظر من امسال کار سختی برای تکرار مدال‌های المپیک لندن داریم.

بهرام افشارزاده که امروز همراه با وزیر ورزش و جوانان برای بازدید از روند ساخت ورزشگاه نقش جهان راهی اصفهان شده بود، در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی درباره روند آماده‌سازی ورزشکاران کشورمان برای بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ اظهار داشت: فعالیت‌های خوبی در این حوزه انجام شده و این فعالیت‌ها مثبت بوده است، بنابراین امیدوارم که بتوانند در مسابقات امسال نتایج خوبی کسب کنند.
وی در پاسخ به طرح این پرسش که «تصور می‌کنید مدال‌هایی که در بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ کسب کردیم در بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ هم تکرار شود؟»، تصریح کرد: ان‌شاءالله که مدال‌های دوره قبل امسال هم تکرار می‌شود.
دبیرکل پیشین کمیته ملی المپیک بیان کرد: البته نباید فراموش کرد که این کار، کار بسیار مشکلی است، زیرا به نظر من دوره گذشته و المپیک سال ۲۰۱۲ یک دوره استثنائی بود. ان‌شاءالله که کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون‌ها فعالیت‌های خوبی صورت داده و در این زمینه موفق باشند.
وی در مورد صحبت‌هایش درباره باند اصفهانی‌ها و انتقاداتی که در این زمینه مطرح می‌شد، بیان کرد: برخی گفته بودند که سردسته باند اصفهانی‌ها من هستم، پس به نظر شما درباره چه چیز صحبت کنم؟
۴۳ ۴۳

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.