محصولات دانلودی

افشاگری فرشاد پیوس درباره تقلب عادل فردوسی پور!

افشاگری فرشاد پیوس درباره تقلب عادل فردوسی پور!

ورزش > فوتبال ملی – ستاره اسبق خط حمله قرمزها می‌ گوید مجری ۹۰ بازیکن تقلبی به تیمش برده بود.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری خبرآنلاین؛ روز سه شنبه تیم رسانه و ورزش مقابل منتخب استقلال و پرسپولیس قرار گرفت و این بازی در نهایت با نتیجه ۳ بر ۳ مساوی شد. البته حمید درخشان در این بازی یک پنالتی هم برای پیشکوست ‌ها از دست داد. فرشاد پیوس ستاره اسبق خط حمله پرسپولیس که در بازی سه شنبه هت تریک، حرف ‌های جالبی می‌ زند و می‌ گوید: «برای من یک اتفاق در این بازی عجیب بود. عادل فردوسی پور که اینقدر از همه ایراد می‌ گیرد خودش سه بازیکن ۲۲ ساله و به قولی تقلبی آورده بود که مقابل ما بازنده نباشد. اما خارج از شوخی بازی خیلی خوبی بود که به یاد همایون بهزادی و احدی برگزار کردیم.» او در پاسخ به این سوال که بازی عادل خوب است، می‌ گوید: «عادل هم بد بازی نکرد و اتفاقات دو سه گل زد اما به هر حال دست به تقلب زد!»

۲۵۲ ۴۳

 

 

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما