افشین قطبی: برای من نتیجه مهم‌تر از بازی زیباست

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که برای او پیروزی در اولویت است تا بازی زیبا.


افشین قطبی پس از پیروزی دو بر صفر پرسپولیس در برابر پگاه گیلان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: بازی خوبی برابر پگاه گیلان انجام دادیم، به دو گل راضی نبودیم، می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. هدف من به عنوان سرمربی در تمام بازی‌های پرسپولیس تنها کسب نتیجه است و به کیفیت بازی‌ها چندان اهمیتی نخواهم داد.


وی افزود: نتیجه و کسب سه امتیاز تنها چیزی است که هر تیمی در فوتبال به دنبال آن است. ما نیز در دو بازی گذشته با تکیه بر این هدف توانسته‌ایم شش امتیاز جمع کنیم. خدا را شکر در تیم پرسپولیس ساماندهی خوبی شکل گرفته است و قطعا در بازی‌های آینده نیز می‌توانیم این روند را ادامه دهیم.


قطبی اظهار کرد: پرسپولیس در برابر پگاه نود دقیقه بازی کرد و بیست و دو بازیکن در زمین با هم جنگیدند. قطعا در هفته‌های آینده نیز پرسپولیس با روحیه‌ی جنگندگی بالا به دنبال کسب امتیاز خواهد بود.


وی افزود: ما در چهار الی پنج پست راحت بازی کردیم اما، در برخی از این پست‌ها هنوز دارای مشکلاتی هستیم که باید برای تقویت آنها بازیکنان جدیدی جذب شوند.


قطبی در خصوص حضور مداوم حمید استیلی در کنار زمین، گفت: در پرسپولیس همه با هم کار می‌کنیم، اگر استیلی فکر می‌کند که مهم این است که او به کنار زمین برود می‌تواند این کار را بکند، برای من مهم نیست. استیلی مثل فامیل خودمان است.


وی افزود: همه می‌دانند که سرمربی پرسپولیس من هستم و حالا چندان هم اهمیتی ندارد که وظایف در کنار زمین چگونه تقسیم‌بندی شود و چه کسی در کنار خط حضور داشته باشد. باید همه با هم کار کنیم. شخصا به این مسایل اهمیتی نمی‌دهم.


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: بازیکنان باید در بازی‌های آینده هوشیارتر عمل کنند، ما برای رسیدن به اهداف بلند خود نیاز به جدیت داریم و باید تحت هر شرایطی به این جدیت دست پیدا کنیم.


قطبی که پس از پایان بازی با پگاه گیلان در کنفرانس مطبوعاتی حاضر نشده بود در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا دلیل این عدم حضور را مسایل مربوط به اسپانسر باشگاه دانست و گفت: من برای باشگاه پرسپولیس کار می‌کنم و زمانی که آنها از من بخواهند در کنفرانس حاضر نشوم قطعا حاضر نخواهم شد.


وی افزود: این مساله به باشگاه پرسپولیس مربوط است، ظاهرا اسپانسری که حمایت از پرسپولیس را بر عهده دارد تاکید دارد که کلیه‌ی مصاحبه‌های مطبوعاتی پس از بازی با آرم آنها برگزار شود.