اقدام زشت یک دانشگاه در برخورد بدحجابی + عکس

به گزارش به نقل از خبرنامه دانشجویان، مسئولین حراست دانشگاه هرمزگان برای مقابله با رواج بد حجابی در این دانشگاه، در اقدامی عجیب علاوه بر تذکر زبانی به دانشجویان بد حجاب، کارت دانشجویی افراد را گرفته و پشت شیشه اتاقک حراست ورودی دانشگاه نصب می کند تا دیگر دانشجویان این کارت ها را ببینند و درس عبرت بگیرند!
 

قرار گرفتن کارت دانشجویی در بر روی شیشه اتاقک به گونه ای است که تمام مشخصات شخصی این دانشجویان در مقابل دیدگان تمام دانشجویان قرار می گیرد.

نکته قابل توجه آنکه نه تنها این اقدام تاثیر مثبتی بر نحوه پوشش دانشجویان نداشته است بلکه با بوجود آوردن وجهه ی بسیار بد در موضوع مقابله با بی حجابی موجبات سوئ استفاده ی برخی افراد سودجو را فراهم کرده است.

این اقدان عجیب و نسنجیده مسئولین حراست این دانشگاه نه تنها به رعایت شئونات کمکی کرده بلکه حواشی مختلفی را هم با خود به دنبال داشته است که می توان از سوء استفاده ی برخی افراد سودجو نسبت به مشخصات نمایان شده ی دانشجویان به عنوان یکی از نمونه های این تبعات منفی نام برد.

 مسلما یکی از دلایل اصلی رواج بدحجابی در این سی و چند سال، همین رفتارهای کج و کوله از طرف آدم های بی سواد و بدفکر بوده. این مطلب را عمدا در سایت گذاشتیم تا مشخص بشه حساب این افراد از سایر طرفدارای حجاب جداس. ما به حجاب اعتقاد داریم ولی به خودمون اجازه نمی دیم با آبروی مردم بازی کنیم. دخترها و زنایی که در طول این سالها از این افراد صدمه دیدن باید بدونن این رفتارها رو نباید به پای همه دوستدارای حجاب گذاشت.

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰

4 نظر برای "اقدام زشت یک دانشگاه در برخورد بدحجابی + عکس" ارسال شده
 1. مسعود گفت:

  بده بخدا بده نبرین آبروها رو عزیزم اگه بلد نیستی افراد رو جذب مذهب کنی حداقل سعی کن دفعشون نکنی یا اگه میخوای قانون اجرا کنی فقط اونیکه تو قانون وظیفته انجام بده بی انصاف خوشت میاد عکس ناموس خودتو بزنن که بدحجابه؟!

 2. ناشناس گفت:

  همشون عقده ای هستند خاک توسره همشون

 3. پری گفت:

  سلام بچه ها شما چیشو دیدین تو دانشگاه ما به ترم یکی ها که کارت دانشجویی ندادن و وقتی میبینن یکم آرایش کردیم نمی زارن بری تو اون روز من با زور رفتم تو گفتم اگه میتونی بیرونم کن خودشم دانشگاه آزاده . به ما میگن با استادهای مردتون شوخی نکنید میایم این ور میبینیم خودشون گپ میزنند ومیخندند .

 4. ت . قاد رپور گفت:

  به نظر من این نوع برخوردها،حرمت بی حجابی و بدحجابی را میشکند و نتیجه ی معکوس می دهد(بدحجابی یک گناه است وحرمت شکستن آن گناه دیگر ) وآبروی او را می برد. وبا توجه به موقعیت بدی که برای دانشجو پیش امده احتمال اینکه بعدا آن دانشجو بخواهد خود را اصلاح کند کم میشود و آن مسول در گناه آن دختر شریک خواهد بود.بنا بر این در انتخاب مسولین باید دقت شود آدم هایی انتخاب نشوند که با کارهای نسنجیده آنها وضع جامعه بدتر شود.

نظرات بسته شده است.