محصولات دانلودی

اقدام قاتل براى سرپوش گذاردن بر روى قتل

یک مرد افریقایى پس از کشتن همسرش ، جسد او را در قبر شخص دیگرى مدفون کرد .

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از سایت خبرى ” نیوز توانى فور ” ، یک مرد ۳۷ ساله افریقایى به نام ” گودفرى ماچکه ” ساکن ” پرتوریا ” چندى پیش ، پس از به قتل رساندن همسر ۳۲ ساله اش ” مارگارت ” ، جسد اورا در قبر فرد دیگرى مدفون کرد .بر اساس این گزارش ، ” ماچکه ” که همواره با همسرش بر سر مسایل جزیى زندگى اختلاف داشت ، روز حادثه وى را به نحو مشکوکى به قتل رساند و براى سرپوش گذاردن بر روى این ماجرا ، جسد را در گور فرد دیگرى مخفى کرد .بر پایه این گزارش ، پلیس با متوجه شدن از خبر مفقود شدن ” مارگارت ” از خانه اش ، در همان ابتداى امر به ” ماچکه ” مشکوک و حین بازجویى از وى به موضوع پى برد .گفتنى است ، در حال حاضر جسد مقتول به قبرستان عمومى شهر انتقال یافته و پرونده با ادامه بازجویى ها از متهم در دست بررسى است .

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 30
  • ۱۵ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما