«اکبرعبدی» با چهره‌ای جدید «همخانه» شد


    
    «اکبر عبدی» با ظاهری متفاوت، بازی در فیلم «همخانه» را آغاز می‌کند.
    به گزارش خبرگزاری فارس، «اکبر عبدی» با کامل شدن چهره‌پردازی و طراحی‌لباس متفاوت خود، بازی در فیلم «همخانه» را از فردا در نقش پدر شخصیت اصلی فیلم (مهسا)آغاز می کند.

    بنا بر این گزارش، «علیرضا اشکان» امروز برای بازی در یکی از سکانس‌های دشوار حسی خود جلوی دوربین رفت.
    فیلمبرداری «همخانه» به صلاحدید «مهرداد فرید» یک روز تعطیل شده بود و در این فرصت، ضمن بازبینی راش‌های اولیه، قسمتی از راف‌کات بخش‌های فیلمبرداری شده فیلم، انجام شد.
    عوامل تولید «همخانه» عبارتند از:
    مجری طرح، نویسنده و کارگردان: مهرداد فرید،‌ تهیه کننده: مسعود جعفری جوزانی،‌ مدیر فیلمبرداری: بایرام فضلی، صدابردار: بابک اخوان، مدیر تولید: فتح الله جعفری جوزانی، دستیار اول و برنامه ریز: علی تهرانی، دستیاران کارگردان: علی مردانه و شهرام کرمعلی،
    جانشین تولید: علی اصلانی، طراح صحنه و لباس: سارا سمیعی، طراح چهره پردازی: محسن ملکی،‌ منشی صحنه: فهیمه کرمی.
    بازیگران (به ترتیب حروف الفبا): علیرضا اشکان، بهنوش بختیاری، مریم بوبانی، بیتا سحر خیز، اکبر عبدی، شهرزاد کمال‌زاده، سمیه لرستانی، علی مردانه. محصول: پندار فیلم، جوزان فیلم و مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.
    در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «مهسا» دانشجوی ترم آخر شهرستانی است که به خاطر نمره نیاوردن در یک درس، ناچار است یک ترم دیگر در تهران بماند. اما او که تا کنون برای اقامت در تهران با چند تن از دانشجویان هم دوره ای خود هم اتاق بوده، با فارغ التحصیل شدن آنها مجبور است به فکر جایی دیگر برای اقامت باشد. اما مگر پیدا کردن جایی مطمئن در دل غولی مثل تهران، برای دختری تنها و شهرستانی، به این سادگی است؟