امیر قلعه نویی: غنا با بازیکنان جام جهانی به تهران می‌آید
امیر قلعه نویی: غنا با بازیکنان جام جهانی به تهران می‌آید


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی ایران در جریان تمرین امروز صبح ملی پوشان گفت: تیم ملی فوتبال غنا برای دیدار دوستانه برابر ایران، با هشت بازیکن ملی پوش خود که در جام جهانی حضور داشتند به تهران سفر می کند.


به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی درباره شرایط بازیکنان تیم ملی اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان تیم تاکنون جلسات تمرینی خوبی را پشت سر گذاشتند. اواخر هفته گذشته کارهای تاکتیکی و تکنیکی را آغاز کرده‌ایم و از سه شنبه هفته آینده برای کاستن فشار جسمانی بازیکنان، تمرینات از دو جلسه در روز به یک جلسه کاهش پیدا خواهد کرد.
وی تاکید کرد: بازیکنان شرایط خوبی دارند و مشکلی در این زمینه احساس نمی‌کنند.
سرمربی سابق استقلال درباره دیدار دوستانه تیم ملی ایران بیان کرد: برخلاف مسائل منتشر شده در مطبوعات، با مسئولین غنا به توافق رسیدیم که حداقل با ۸ بازیکن ملی پوشی که در جام جهانی حضور داشتند، به تهران سفر کنند.
قلعه نویی درباره وضعیت دروازه‌بانهای تیم ملی گفت: حسن رودباریان مقابل عراق بازی خوبی را به نمایش گذاشت و وحید طالب لو و سیدمهدی رحمتی نیز شرایط خوبی در اردوی تیم ملی دارند. در دروازه ایران احساس امنیت می‌کنم.
وی درباره بازیکنان سپاهان که تازه به اردوی تیم ملی اضافه شده‌اند، عنوان کرد: به دلیل فشار مسابقات باشگاهی و طول کشیدن دیدار های جام حذفی، آنها خسته‌اند و ذخیره سازی بدنیشان به پایان رسیده است؛ اما با توجه به شرایط اردو، عقیلی و نوری باید استراحت کمتری داشته باشند.
قلعه نوعی به از دست دادن میزبانی جام ملتهای ۲۰۱۱ آسیا اشاره کرد و افزود: میزبانی برای هر کشوری به ویژه ایران اهمیت زیادی دارد؛ اما باید در فوتبال مدیریت و برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم تا بتوانیم با گرفتن کرسی‌های متفاوت در AFC، جایگاه خودمان را تحکیم بخشیم.
وی ادامه داد: در داخل مشکلات زیادی داریم. معتقدم مدیریت جدید باید مسائل را حل کند. فوتبال ما به یک مدیر قاطع نیاز دارد تا بتواند این مشکلات را حل کند.
وی درباره وضعیت ظاهری برخی از بازیکنان تیم ملی تصریح کرد: نسبت به گذشته بازیکنان وضعیت ظاهری بهتری دارند؛ اما برخی از نفرات موهای بلندی دارند که این نکته را به آنها یاد آور خواهیم شد.