انتشار اولین تصویر ازجسدبن‌لادن(+۱۸)

مهر: شبکه خبری سی ان ان گزارش داد که سرکرده القاعده با شلیک مستقیم تیر به سرش کشته شده است.

شبکه خبری سی ان ان لحظاتی پیش در خبری فوری اعلام کرد که اسامه بن لادن با شلیک مستقیم تیر به سرش کشته شده است.

وی در یک عملیات به فرماندهی آمریکا و نیروهای اطلاعاتی پاکستان و در یک منطقه نظامی در این کشور کشته شد.

در همین حال تلویزیون رسمی پاکستان نیز تصاویری از محل قتل بن لادن را نشان داد.

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
FBIهنوزبه دنبال بن‌لادن می‌گردد+عکس
هنوز مشخص نیست ۲۵ میلیون دلار جایزه‌ای که برای ارائه اطلاعاتی درباره محل اختفای این تروریست تعیین شده بود، نصیب چه کسی می‌شود.

با وجود این که اسامه بن لادن، رهبر القاعده توسط نیروهای آمریکایی در پاکستان کشته شده، اما هنوز نام او همچنان در صدر لیست ۱۰ تروریست خطرناک وب‌سایت اف‌بی‌آی قرار دارد و وب‌سایت پلیس فدرال آمریکا به روز نشده است.

به گزارش میراث آریا (‍Chtn)، هنوز مشخص نیست ۲۵ میلیون دلار جایزه‌ای که برای ارائه اطلاعاتی درباره محل اختفای این تروریست تعیین شده بود، نصیب چه کسی می‌شود.
 

 

در عملیات ویژه نیروهای نظامی آمریکایی، بن‌لادن که همراه خانواده‌اش در بیرون از اسلام‌آباد بود، ترور و کشته شد. باراک اوباما، رییس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا نیز در یک پیام تلویزیونی گفت بعد از گذشت ۱۰ سال، بالاخره مسبب مرگ ۳ هزار آمریکایی در حادثه ۱۱ سپتامبر کشته شد.

گفته می‌شود جسد او نزد نیروهای آمریکایی است. همچنین به دنبال مرگ بن‌لادن و احتمال حملات تروریستی انتقام‌جویانه، نیروهای آمریکایی در سراسر جهان به حال آماده‌باش در آمدند.

محل ‌کشته شدن ‌بن‌لادن در‌ نقشه گوگل! + عکس
با توجه به نقشه‌ای که توسط منبعی ناشناس از محل اختفای بن‌لادن منتشر شده در نزدیکی محل اختفای بن‌لادن اماکن عمومی همچون سینما، بیمارستان زنان و کودکان دیده می‌شود و نکته قابل توجه اینکه ایستگاه پلیس محلی درست در ۳۰۰ متری محل زندگی رهبر گروه القاعده بوده است.

باراک اوباما رییس‌جمهور آمریکا ساعتی پیش و در کنفرانس خبری ویژه‌ای خبر مرگ اسامه بن‌لادن رهبر گروه تروریستی القاعده را رسما تایید کرد.

به گزارش فارنت و به نقل از پایگاه اینترنتی ماهنامه آمریکایی آتلانتیک، بنا بر اعلام دولت آمریکا بن‌لادن در یک عمارت در منطقه‌ای با نام ابوت آباد در ۱۲۸ کیلومتری شمال اسلام‌آباد پنهان شده بوده است. با توجه به نقشه‌ای که توسط منبعی ناشناس از محل اختفای بن‌لادن منتشر شده در نزدیکی محل اختفای بن‌لادن اماکن عمومی همچون سینما، بیمارستان زنان و کودکان دیده می‌شود و نکته قابل توجه اینکه ایستگاه پلیس محلی درست در ۳۰۰ متری محل زندگی رهبر گروه القاعده بوده است.
 

 

هنوز اینکه محل زندگی بن‌لادن در نقشه گوگل توسط چه کسی و یا در چه زمانی در این نقشه علامتگذاری شده است، اما مهم این است که بلافاصله علامتگذاری موجود پس از رسانه‌ای شدن آن از روی نقشه این منطقه حذف شده است.

آمریکا باجسد بن لادن چه کارکرد؟
این مقام آمریکایی که از وی نامی برده نشده گفت: جسد رهبر القاعده پس از کشته شدن به دریا انداخته شده است.

یک مقام آمریکایی از انداختن جسد بن لادن به دریا خبر داد؛ امری که می تواند سوالات زیادی را درباره وقوع قتل رهبر القاعده درپی داشته باشد.

به گزارش مهر به نقل از آسوشیتدپرس، این مقام آمریکایی که از وی نامی برده نشده گفت: جسد رهبر القاعده پس از کشته شدن به دریا انداخته شده است.

شب گذشته باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا از کشته شدن اسامه بن لادن رهبر گروه تروریستی القاعده خبر داد.

امروز همچنین یک مقام آگاه آمریکایی گفت که جسد وی در اختیار مقام های آمریکایی است اما اعلام این خبر به منزله این است که هم اکنون چیزی جز یک تصویر در اختیار آمریکا نیست.

آن طور که گفته می شود اسامه بن لادن پس از یک درگیری در منطقه ابّود آباد در بیرون شهر اسلام آباد پایتخت پاکستان و بر اثر شلیک گلوله به سرش کشته شده است.