انتشار فیلم‌های مستهجن وزیر بهداشت مالزی

انتشار فیلم های مستهجن از وزیر بهداشت مالزی وی را برآن داشت تا استعفای خود را رسما تقدیم و اعلام کند.


به گزارش سرویس بین الملل «جهان» و به نقل از العربیه، چوا سویی لیک وزیر بهداشت مالزی با اشاره به انتشار فیلم‌های مستهجن از وی تصریح کرد: علی رغم اینکه پس از انتشار فیلم های مذکور من از مردم مالزی عذر خواهی کردم، اما آن‌ها مرا نبخشیدند.


وزیر ۶۱ ساله وزارت بهداشت مالزی همچنین تاکید کرد: با توجه به اینکه مردم مالزی عذر خواهی مرا نپذیرفته اند، عبدالله احمد بدوی نخست وزیر مالزی باید استعفای مرا قبول کند.


این در حالی است که وی روزگذشته عنوان کرد: هرچند که دوربین‌های مذکور بدون آگاهی نصب شده و هیچ اطلاعی از این امر نداشته ام، اما در هرحال با توجه به اینکه فیلم مستهجن منتشر شده دارای محتوایی شخصی بوده، لذا به هیچ عنوان از وزارت بهداشت استعفا نخواهم داد.


چندی پیش نیروهای امنیتی مالزی نیز تحقیقاتی برای کشف افراد نصب کننده دوربین فیلمبرداری و پخش این فیلم‌ها آغاز کرد، اما تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده اند.


یاد آور می شود فیلم های مستهجن وزیر مذکور همزمان با نزدیک شدن موعد انتخابات مالزی منتشر شد که این امر حکومت مالزی را با بحرانی بزرگ مواجه کرد؛ بسیاری از رسانه های مالزی نیز استعفای وزیر مذکور را به نفع حکومت البدوی دانستند.