محصولات دانلودی

انتقاد از رهبری مد و لباس کشور توسط شرکت ‌های ایتالیایی

انتقاد از رهبری مد و لباس کشور توسط شرکت ‌های ایتالیایی

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، کبری خزعلی در جلسه شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده با اشاره به بیانات رهبر انقلاب درخصوص تشکیل تمدن اسلامی و طی مراحل پنج گانه آن افزود: مرحله اول شکل گیری انقلاب اسلامی و سپس تشکیل نظام اسلامی و مرحله سوم که اکنون در آن قرار داریم یعنی «تشکیل دولت اسلامی» است که تا وقتی این مرحله به طور کامل محقق نشده باشد «جامعه اسلامی» تشکیل نخواهد شد و گام نهایی تحقق «تمدن اسلامی» است که البته به معنای کشورگشایی نیست بلکه به معنای تأثیر پذیرفتن فکری ملت‌‌ها از اسلام است و تولید الگوی پیشرفت اسلامی- ایرانی لازمه تحقق «تمدن اسلامی» است.

رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان ضمن بیان وظایف حوزه زنان و خانواده در تدوین الگوی پیشرفت اسلامی- ایرانی تأکید کرد: تا زمانی که دولت‌‌ها به طور کامل درصدد اجرای ملاک‌‌ها و شاخص‌‌های اسلامی نباشند حرکت «دولت اسلامی» به سمت «جامعه اسلامی» صورت نخواهد پذیرفت و در حد گفتمان باقی خواهد ماند و برای نمونه می‌‌توان موضوع حجاب و عفاف و مد و لباس را در این حوزه مثال زد که تا زمانی شرکت‌‌های مد ایتالیا بخواهند رهبری مد و لباس ما را به عهده بگیرد این چرخه با تعلل روبرو خواهد شد.

به گزارش خبرینه و به نقل از خبرگزاری مهر، در این جلسه آخرین اقدامات، دستاوردها و گزارشات دستگاه‌‌ها با توجه به وظایف مربوطه مورد بررسی قرار گرفت و در ادامه شاخص‌‌های خانواده در اسلام مطرح شد که اعضاء نیز نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

همچنین در این جلسه از برنامه «دوستت دارم مادر» و «دوستت دارم پدر» که به مناسبت ایام ولادت حضرت زهرا(س) و حضرت علی (ع) از شبکه پنج سیما پخش می‌‌شود، باتوجه به محورهای ارزشی آن از دسته «ارج به والدین» و «ارائه الگوهای صحیح و درست مابین فرزندان و والدین» می‌‌باشد تقدیر به عمل آمد و از صداوسیما درخواست شد که نسبت به توسعه بیش‌تر چنین برنامه‌‌های مؤثری اقدام کنند.

مطلب بالا در حوزه خانواده و زناشویی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۴ May 2016 | 5:42 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما