انتقاد رسانه‌های کلمبیا از رودریگس

[ad_1]

مطبوعات کلمبیا از هافبک ر‌ئال‌ ماد‌رید انتقاد کردند.

به‌ گزارش ‌ایسنا‌ و به نقل از آس، ادامه نیمکت نشینی خامس رودریگس در دو دیداری که زین الدین زیدان هدایت رئال مادرید را به دست داشته است، خشم مردم کلمبیا را برانگیخت.

مطبوعات این کشور وضعیت رودریگس و رادامل فالکائو را بسیار بد عنوان کرد. کلمبیا در تابستان پیش‌رو در کوپا آمه‌ریکا شرکت خواهد کرد. انتقادها به سمت بازیکن رفته است و نه باشگاه ایوان مخیا روزنامه‌ نگار کلمبیایی در رادیو La W گفت: او به همراه سرخیو راموس و کریستیانو رونالدو، رافائل بنیتس را از تیم بیرون کردند. اینها خواسته رونالدو، مهاجم پرتغالی تیم بود.

مخیا در ادامه افزود: رابطه او در تیم ملی نیز با هم‌بازی‌هایش خوب نیست. او تکنیکش را کشته است و نیاز دارد دوباره شروع کند. باشگاه ر‌ئال‌ ماد‌رید از فعالیت‌های غیر ورزشی او نگران است. او در همه مهمانی‌ها شرکت می‌کند. همه بازیکنان به مهمانی می‌روند اما زمانی که او خوب بازی نمی‌کند، رسانه‌ها به آن می پردازند. خامس تواضعش را از دست داده است و اگر در ترکیب تیم حضور نداشته باشد، هرگز نمی‌تواند بازیکن خوبی برای رئال باشد. مطبوعات از عملکرد او انتقاد کردند. ایسکو در بازی یکشنبه شب برابر اسپورتینگ خیخون در ترکیب اصلی حضور داشت و خامس پس از آسیب‌دیدگی‌ کریم بنزما وارد زمین شد اما بازی خوبی را به نمایش نگذاشت.

نشریه ال‌موندو تیتر امروزش را به ر‌قا‌بت خامس با ایسکو در ترکیب رئال اختصاص داد و نوشت: نیمکت نشینی او در شرایطی که کوپا دل ری پیش روی رئال است، به هیچ وجه خوب نیست.

خامس صد درصد آماده نیست و در ر‌قا‌بت برای حضور در ترکیب اصلی رئال باز مانده است. او کمتر از ۳۰ دقیقه برابر اسپورتینگ خیخون بازی کرد با آسیب‌دیدگی‌ گرت بیل می‌توانست به میدان برود، اما زیدان، خسه رودریگس را به زمین فرستاد در ترکیب قرار نگرفتن او در بازی یکشنبه شب ضربه محکمی به کلمبیا بود. او سومین گزینه سرمربی فرانسوی است.

روزنامه‌ دپورتیو هم در این‌باره نوشت: خامس دوباره از نیمکت بازی را دنبال کرد و در دقیقه ۶۰ وارد زمین شد بدون این که گلی به ثمر برساند.

انتها‌ی‌ پیا‌م

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۹ January 2016 | 2:01 pm منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

[ad_2]