انتقاد سیموئز از برنامه‌ریزی‌های فوتبال؛

رنه سیموئز از تداخل برنامه‌های تیم ملی امید و بزرگسالان در آستانه‌ی بازیهای آسیایی دوحه ابراز نگرانی کرد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، نشست ستاد بازی‌های آسیایی‌ دوحه برای بررسی برنامه‌های تیم ملی امید امروز با حضور دبیر فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی امید در محل این ستاد برگزار شد.


در این جلسه که با حضور دهخدا، رییس ستاد بازی‌های آسیایی دوحه، مصطفوی، دبیر فدراسیون فوتبال و رنه سیموئز سرمربی تیم ملی امید برگزار شد، پس از گفت‌وگوهای مقدماتی سرمربی تیم ملی امید با اشاره به تداخل پیش آمده در برنامه‌ریزی‌های خود اعلام کرد با توجه به این که نمی‌تواند بازیکنان تیم ملی امید را در اختیار تیم ملی بزرگسالان قرار دهد شرایط فعلی با طرح‌های وی در تضاد است و به همین دلیل اعلام کرد که در پایان قراردادش در دی ماه دیگر با فدراسیون فوتبال ایران همکاری نمی‌کند.


پس از آن مصطفوی دبیر فدراسیون فوتبال با تاکید بر درستی اظهارات سیموئز، فشردگی برنامه‌های تیم ملی و نتیجه‌ی جلسه‌ی نظرسنجی از نخبگان فوتبال را یادآور شد و افزود: ‌در شرایط فعلی رویکرد کشور به سمت مربیان داخلی است و انتخاب قلعه‌نویی در همین راستا بوده است.


وی سپس از سرمربی تیم ملی امید درخواست کرد تا طی نشست مشترکی با سرمربی تیم ملی بزرگسالان به تبادل نقطه نظرات خود بپردازد که سیموئز این موضوع را نپذیرفت.


در ادامه‌ی نشست پس از صحبت‌های دهخدا و مصطفوی قرار شد تا بار دیگر نشستی میان دبیر موقت فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی امید برگزار شود تا هماهنگی‌های لازم به منظور اجرای نظرات سیموئز و هماهنگی برنامه‌های وی با تیم ملی بزرگسالان صورت پذیرد.