انصاری‌فرد: از جام حذفی به سادگی نمی‌گذریم

انصاری‌فرد: از جام حذفی به سادگی نمی‌گذریم


خبرگزاری فارس: مدیر عامل باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: در شرایط حاضر جام حذفی مهم‌ترین هدف باشگاه است و مطمئناً به سادگی از این جام نخواهیم گذشت.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی سازمان تربیت بدنی، محمدحسن انصاری‌فرد افزود: در حال حاضر به دلیل عدم اتمام لیگ برتر و جام حذفی برنامه‌ای برای سال ۸۵ نداریم و منتظر پایان فصل هستیم تا سر فرصت برای فصل بعد برنامه‌ریزی کنیم.
وی در خصوص جام حذفی عنوان کرد: برای حضور موفق در جام حذفی برنامه خوبی چیده شده است. امیدواریم موفقیت بزرگی در این جام کسب کنیم. در بازی بعد باید مقابل ابومسلم که تیم بسیار خوب و آماده‌ای است در مشهد بازی کنیم و هر طور شده باید آن را ببریم.
مدیر عامل پرسپولیس در خصوص برنامه‌های آینده باشگاه برای جذب بازیکنان جدید در فصل بعد گفت: هنوز زود است در این خصوص صحبت کنیم؛ اما مطمئناً برای فصل بعد طبق نظر آری‌هان، نیازهای تیمی خود را با جذب بازیکنان مرتفع خواهیم ساخت.
انصاری‌فرد درباره هواداران این تیم اظهار داشت: هواداران یاور همیشگی پرسپولیس بوده‌اند. باشگاه درنظر دارد در سال ۸۵ برنامه خاص و ویژه‌ای برای کانون هواداران داشته باشد.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در خصوص جانشین مایلی‌کهن در هیئت ‌مدیره خاطر نشان کرد: در این خصوص باید مهندس علی‌آبادی تصمیم بگیرد. تا به امروز در خصوص این موضوع هیچ صحبتی در جلسات هیئت ‌مدیره انجام نشده است.