علی کریمی همراه تیم ملی به استرالیا نمی‌رود

انصراف علی کریمی از مربیگری

امروز علی کریمی در آخرین تمرین تیم ملی حاضر نشد و غیبت او شائبه‌های زیادی را ایجاد کرد و حتی شایعه انصراف کریمی از حضور در تیم ملی به طور بسیار جدی مطرح شد.

گفته می‌شود کریمی به برخی موارد انتقاد دارد و امروز هم به همین دلیل در اردوی قبل از سفر تیم ملی به استرالیا حضور نداشت.

کاروان تیم ملی ایران امشب ۲۲:۳۰ به مقصد سیدنی انجام خواهد شد و شواهد گواهی می دهند که کریمی تمایلی برای همراهی تیم ملی ندارد.

علی کریمی در نهایت امروز با انتشار متنی در صفحه شخصی ‌اش این موضوع را علنی کرد.

به نظر می رسد کناره گیری علی کریمی از تیم ملی قطعی است و او را دیگر در تیم ملی نخواهیم دید.

انصراف علی کریمی از مربیگریاو با انتشار این پست در اینستاگرامش جدایی خود را تأیید کرده است و عقیده دارد با رفتن اش اگر خدمت نمی کند لااقل در خیانت سهیم نخواهد بود!

این موضع گیری تند در شرایطی است که کریمی با تصمیم کی روش به طور ناگهانی به تیم ملی پیوسته بود و به نظر رابطه بسیار خوبی با سرمربی تیم ملی داشت. اما اصل ماجرا به ماجراهای رخ داده بعد از اردوی پرتغال برمی گردد؛ جایی که ظاهرا کریمی به برخی انتخاب ها و به بعضی بازیکنان حذف شده انتقاد داشته است.

کریمی که حالا در آستانه اولین تجربه جدی مربیگری در حالی از جمع ملی پوشان جدا شد که شاید حرف‌های او از دوران همکاری با کارلوس کی روش جنجالی تر از چیزی از آب دربیاید که تصور می کنیم. با این حال هنوز ممکن است کدورت‌ها رفع شود و او دوباره به تیم ملی ملحق شود؛ اگرچه این گزینه بسیار غیر محتمل است.