محصولات دانلودی

فرق المپیک و جام جهانی! چرا «انگلیس» تو المپیک «بریتانیا» میشه؟!

به این موضوع دقت کردید که این روزها کلمه بریتانیا رو بیشتر از انگلیس می شنوید؟! حتما می دونید که انگلستان در المپیک ها به نام بریتانیا شرکت می کنه ولی چرا این اتفاق میفته؟! چرا اونا تو جام جهانی به اسم انگلیس شرکت می کنن ولی تو المپیک یهوو میشن بریتانیای کبیر!!

من جایی ندیدم در این مورد صحبتی شده باشه وعلت واقعی این مسئله رو گفته باشه ولی خودم حدس می زنم  برای اینکه فوتبالشون قویه و نیازی به کشور دیگه ندارن تو جام جهانی همون انگلیس هستن ولی توالمپیک برای اینکه مدال های بیشتری به جیب بزنن, یاد بریتانیایی بودنشون میفتن و این رو به یاد کشورهای اسکاتلند و ایرلند شمالی و ولز هم میارن که اونا همه جزو بریتانیا هستن و باید اتحاد داشته باشند!!

حالا جالبه که با این تدبیر زیرکانه هم هنوز نتونستن تا امروز (روز چهارم بازی های المپیک لندن ۲۰۱۲) مدال طلایی به دست بیارن و بندگان خدا با ۲ نقره و ۲ برنز بیستمین کشور از حدود ۴۰ کشور مدال گرفته (تا این لحظه) هستن. این درحالیه که کشوری مثل کره شمالی تا الآن ۳ طلا بدست آورده.

شما چی فکر می کنید؟!

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما