محصولات دانلودی

انگیس ۲ – ولز یک | پیروزی پردردسر

انگیس ۲ – ولز یک | پیروزی پردردسر

انگیس ۲ – ولز یک | پیروزی پردردسر

ورزش > فوتبال – همشهری آنلاین:
انگلیس و ولز در دومین دیدارشان در یورو ۲۰۱۶ در شهر لانس به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۲ بر یک سه شیرها به پایان رسید.

به گزارش خبرینه و به نقل از ایسنا، انگلیس و ولز در شهر لانس دومین دیدارشان در یورو ۲۰۱۶ را برابر یکدیگر برگزار کردند که این دیدار با برتری ۲ بر یک انگلیس به پایان رسید.

اولین موقعیت را رحیم استرلینگ در دقیقه ۶ در دهانه دروازه از دست داده و در ادامه نیز ضربه سر اسمالینگ راهی به دروازه ولز پیدا نکرد و در حالی که نیمه نخست رو به اتمام بود گرت بیل باز هم ارزش‌‌های خودش را نشان داد و توانست همچون بازی‌ قبل روی یک ضربه ایستگاهی دروازه انگلیس را باز کند تا بیل نیز همچون پایت مرد دو گله جام لقب گیرد.

بعد از عملکرد ضعیفی که هری کین در این دیدار داشت، او و استرلینگ در نیمه دوم جای خود را به جیمی واردی و دانیل استوریج دادند تا انگلیس هجومی تر از قبل شود. در نیمه دوم سه شیرها نمایش متفاوتی با نیمه نخست خود داشتند.

وین رونی در دقیقه ۵۴ می‌ توانست گل تساوی را به ثمر برساند که ضربه او را هنسی دفع کرد. در نهایت انگلیس آنقدر حمله کردند که در یکی از صحنه ‌ها اشتباه مدافع ولز و ضربه سر رو به عقب او باعث شد تا جیمی واردی در دقیقه ۵۶ دروازه ولز را باز کند. بعد از این گل نیز باز هم توپ و میدان در اختیار شاگردان هاجسون بود. این مربی حتی راشفورد را نی زدر ادامه بازی به زمین مسابقه فرستاد تا تعداد مهاجمان انگلیس افزایش یابد.

ولز هر چند توانایی زدن گل نداشت ولی انگلیس نیز در حالی که توپ را در زمین ولز به گردش در می‌‌آورد، در دقایق پایانی توانست با ضربه دانیل استوریج دروزاه ولز را باز کند تا این دیدار با برتری ۲ بر یک انگلیس به پایان برسد.

مطلب بالا در بخش ورزشی و در این آدرس اینترنتی در تاریخ منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 21
  • ۲۷ خرداد ۹۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما