اهداى یک خط تلفن همراه به هر یک از بازیکنان تیم استقلال به خاطر تساوى در مقابل پیروزى

محمدرضا بهمنى بازرس ویژه سازمان تربیت بدنى در باشگاه فرهنگى ، ورزشى استقلال تهران گفت با اینکه تیم استقلال تهران در دیدار مقابل تیم پرسپولیس به تساوى رسید ولى به قول خود مبنى بر اهدا یک خط تلفن همراه به هر یک از بازیکنان این تیم وفا خواهیم کرد.

به گزارش سرویس ورزشى آریا، براى افزایش توان روحى بازیکنان تیم استقلال پیش از دیدار با تیم پرسپولیس به هر یک از بازیکنان تیم استقلال نیز یک سکه بهار آزادى اهدا شده بود.


بهمنى درباره عملکرد بازیکنان تیم استقلال مقابل پرسپولیس اظهارداشت بازیکنان تیم استقلال انتظارات کادرفنى و مسوولان را برآورده نکردند ، ما انتظار داشتیم در این دیدار پیروز میدان شویم که این چنین نشد.


وى در ادامه گفت هیچ یک از بازیکنان تیم استقلال در حد و اندازه‌هاى خود در این دیدار ظاهر نشدند ، ما در این دیدار چند موقعیت ‪ ۱۰۰درصد گل داشتیم که متاسفانه بازیکنان نتوانستند از آنان استفاده کنند.


بازرس ویژه سازمان تربیت بدنى درباره عملکرد بازیکنان حریف در این دیدار گفت بازیکنان تیم پرسپولیس خوب بازى کردند و موقعیت‌هایى نیز براى گشودن دروازه تیم استقلال داشتند.


وى با اشاره به کسب ‪ ۱۳امتیاز در پنج بازى توسط تیم استقلال گفت با کسب این امتیازات وضع خوبى در صدر جدول داریم ولى با کسب این پیروزى مى‌توانستیم وضع خود را بهتر بکنیم .


بهمنى با اشاره به دیدار آینده این تیم مقابل تیم ابومسلم خراسان گفت با اندکى تلاش مى‌توانیم پیروز این میدان باشیم