آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

اهدای مدال شجاعت به یک زن برای نبرد با دست خالی با یک کروکودیل


images/20060228/Crocodile.jpg جام جم آنلاین: یک زن ۶۱ ساله استرالیایی روز دوشنبه ۲۷ فوریه مدال شجاعت استرالیا را برای اینکه با دست خالی با یک کروکودیل ۴ متری جنگیده بود تا دوستش را نجات دهد ، دریافت کرد.
به گزارش خبرگزاری فرانسه ، آلیسیا سوروهان زن ۶۱ ساله در شبه جزیره کاپ یورک در شمال استرالیا برای تعطیلات چادر زده بود که ناگهان در بامداد ۱۱ اکتبر سال ۲۰۰۴ با فریادهای آندرو کر ، دوستی که در مجاورت او در یک چادر مستقر شده بود ، از خواب بیدار می شود.
آلیسیا با حیرت مشاهده می کند همسفرش در آرواره های یک کروکودیل دریایی به طول بیش از ۴ متر و وزن ۳۰۰ کیلوگرم گرفتار شده است.
زن سالمند همان کاری را انجام می دهد که هر فرد دیگری نیز آن را انجام می داد و فورا روی پشت خزنده غول پیکر می پرد!
جانور به سوی او بازگشته بینی الیسیا را خرد کرده و یک بازوی او را تقریبا قطع می کند.جیسون پسر آلیسیا که بر اثر فریادها از خواب بیدار شده بود ، کروکودیل مهاجم را با گلوله تفنگ از پای درمی آورد.
آلیسیا سوروهان گفت: واقعا ترسناک بود. با این حال ، در چنین شرایطی که مشاهده می کنیم فردی دچار مشکل شده باید به کمک او بشتابیم. کروکودیل بزرگی بود اما اگر قرار باشد این کار را تکرار کنم ، حتما آن را انجام خواهم داد.
بازوی آلیسیا بر اثر گاز گرفتن کروکودیل به مویی بند شده بود و هنوز او نمی تواند از بازویش به خوبی استفاده کند.
آلیسیا گفت: در بازویم ۲ میله و ۱۲ پیچ دارم با این حال حاضرم دوباره همان کار را انجام دهم!
آلیسیا اخیرا تعطیلات خود را در همان مکان نبرد با کروکودیل سپری کرده بود!