اولادی: می‌توانستیم به استقلال بیشتر گل بزنیم
با وجود پیروزی چهار بر یک


اولادی: می‌توانستیم به استقلال بیشتر گل بزنیم


خبرگزاری فارس: بازیکن تیم فوتبال امید ایران گفت: در بازی تدارکاتی مقابل استقلال با ارائه یک بازی روان و عالی موفق به کسب پیروزی ۴ بر یک شدیم؛ در حالیکه می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس، مهراد اولادی در گفت و گو با پایگاه خبری باشگاه پرسپولیس افزود: بازیکنان تیم امید کاملاً بر بازی مسلط بودند و خواسته های آقای سیموئز را برآورده کردند.
وی ادامه داد: استقلال که با بیشتر نفرات اصلی خود بازی می کرد در بخش دفاعی مشکلاتی داشت که از آن نهایت استفاده را بردیم و فکر می کنم این پیروزی پرگل می تواند ضمن افزایش روحیه بازیکنان، سرآغاز خوبی برای شروع دوران آماده سازی قبل از بازی های آسیایی باشد.
اولادی درباره هت تریک خود اظهار داشت: به عنوان یک پرسپولیسی خوشحالم که ۳ گل به استقلال زده ام. علاوه بر آن خوشحالم که توانستم خواسته های مربی تیم را برآورده سازم. باوجود اینکه دیرتر از همه بازیکنان ایرانی تمرینات آماده سازی را آغاز کرده ام در فرم نسبتاً مطلوبی بسر می برم و با تمریناتی که صبح و بعد از ظهر در کیش برگزار می شود سعی می کنم تبدیل به یک بازیکن ۹۰ دقیقه ای شوم و در بازی های آینده هم بتوانم انتظارات هواداران و مربیان پرسپولیس را برآورده سازم.
اولادی درباره دعوت نشدن به تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: بعضی ها بر این باورند که به دلیل مشکل خروج از کشور به تیم ملی دعوت نشده ام؛ در حالیکه صحت ندارد چون اگر چنین مشکلی داشتم هرگز به تیم امید دعوت نمی شدم. قبل از بازی با کره جنوبی و سوریه به اردوی تیم ملی دعوت شدم و حتی در بازی با نیروی زمینی دو گل از سه گل را به ثمر رساندم و حالا تلاش می کنم دوباره به تیم دعوت شوم.
وی در پایان گفت: در چهار ماه گذشته روزهای پرفشار و پرتنشی را پشت سر گذاشته ام؛ اما این مشکلات را فراموش کرده ام و براساس توافقاتی که بین باشگاه الشباب و پرسپولیس صورت گرفته می خواهم در این ۴ ماه بازیکن مؤثری برای پرسپولیس باشم و خواسته های هواداران و سرمربی را برآورده سازم.