اولین نقش جدی رضا عطاران


     هشتاد و پنج درصد فیلمبرداری فیلم «نشانی» به کارگردانی فریدون حسن پور و با بازی متفاوت «رضا عطاران» در نقشی جدی پایان یافته است.

    
     به گزارش فارس، گروه فیلمبرداری این فیلم همچنان در لاهیجان و اطراف این شهر به کار خود ادامه می‌دهند و تا ده روز دیگر فیلمبرداری این فیلم به پایان خواهد رسید.
    
    بنابراین گزارش، رضا عطاران در این فیلم با ایفای نقش «دایی‌رضا» یکی از متفاوت‌ترین نقش‌های خود را بازی می‌کند که به عنوان نخستین نقش جدی کارنامه سینمایی او ، چالش‌برانگیز خواهد شد.
    
    خبر جدید دیگر این که، مهدی حسینی‌و‌ند به‌زودی تدوین فیلم «نشانی» را آغاز خواهد کرد.
    این فیلم تاکنون در تهران، رشت، بندرانزلی، دیلمان و لاهیجان فیلمبرداری شده و فیلمبرداری «نشانی» تا پایان کار در لاهیجان ادامه خواهد یافت.
    
    «نشانی» که به کارگردانی فریدون حسن‌پور و تهیه‌کنندگی محمدمهدی دادگو در مرکز سیما فیلم ساخته می شود، داستان زندگی علی پسر نوجوانی است که به دنبال گرفتن حق خود از دایی‌اش، سفر دشواری را آغاز می‌کند و با عواقبی که این سفر برای وی به دنبال دارد، تعبیرش از زندگی را دستخوش تغییر می‌کند.
    
    بالاتر از آسمان، وقتی همه خواب بودند، مزرعه آفتابگردان، دارا و ندار و تعطیلات تابستانی ساخته‌های قبلی حسن‌پور بودند و این فیلم ششمین فیلم حسن‌پور محسوب می‌شود.