محصولات دانلودی

اوگن تالر: تیم های زیادی خواهان مهدوی کیا هستند


 
images/20070326/kia.jpg
 
فارس: سرمربی تیم فوتبال ولفسبورگ ضمن ابراز تمایل به جذب بازیکن ایرانی تاکید کرد: تیم های زیادی در آلمان خواهان جذب مهدوی کیا هستند.
با توجه به شایعه جدایی مهدی مهدوی کیا از تیم فوتبال هامبورگ ، چند تیم آلمانی خواهان جذب هافبک ملی پوش ایرانی هستند و تیم ولفسبورگ از مدعیان اصلی است.
در فصل تابستان قرارداد مهدوی کیا با هامبورگ به پایان می رسد و به احتمال زیاد برای فصل آینده توافقی بین بازیکن ایرانی و سران باشگاه آلمانی حاصل نخواهد شد.
در هفته های گذشته شایعاتی زیادی مبنی بر انتقال کیا به تیم اینتراخت فرانکفورت منتشر شد چرا که مسئولین این تیم خواهان جذب ستاره ایرانی هستند.
اوگن تالر درباره جذب هافبک تیم هامبورگ گفت: در جناح راست ، مهدوی کیا بازیکن بسیار توانایی است و امیدوارم بتوانیم وی را به ولفسبورگ انتقال دهیم.
وی ادامه داد: مهدوی کیا سرعت خوبی دارد و در ضمن بازیکن تاکتیک پذیری است که همواره در کارهای دفاعی و هجومی به تیمش کمک می کند.
بازیکن سابق تیم ملی آلمان تاکید کرد: کیا بازیکن باهوشی است و بدون شک تیم های زیادی از جمله ولفسبورگ خواهان جذب وی هستند.
مهدوی کیا در فصل جاری با وجود شایعات فراوان مبنی بر اختلافش با مدیران هامبورگ ، در بیشتر مسابقه ها برای تیمش بازی کرده و استیونس ، سرمربی جدید هامبورگ علاقه زیادی به سبک بازی هافبک ایرانی دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 32
  • ۰۶ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما