محصولات دانلودی

ایراد جدید از دسترسی کاربران آفیس به فایل‌ها جلوگیری می‌کند

برخی از کاربران نسخه قدیمی برنامه آفیس مایکروسافت در نتیجه یک ایراد ممکن است قادر به دسترسی به اسنادشان نباشد.به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، طبق هشدار مایکروسافت، یک ایراد موجب شده کاربران آفیس ۲۰۰۳ نتوانند به فایل‌هایی که با استفاده از سرویس مدیریت حقوق (RMS) مایکروسافت محافظت می‌شوند، دسترسی داشته باشند.این سازنده نرم‌افزار وجود این ایراد را در وبلاگ مهندسی پشتیبانی آفیس خاطرنشان و اعلام کرده است در تلاش برای برطرف کردن آن است.مشتریان استفاده کننده از آفیس ۲۰۰۳ از روز ۱۱ ماه دسامبر نمی‌توانند اسناد آفیس ۲۰۰۳ که با RMS حفاظت می‌شوند را باز کرده یا ذخیره کنند و هنگامی که تلاش می‌کنند به فایل‌هایشان دسترسی یابند با پیام خطا مواجه می‌شوند.این مشکل در محصولات آفیس ۲۰۰۳ که تحت پوشش RMS هستند شامل ورد، اکسل، پاورپوینت و اوت لوک ۲۰۰۳ مشاهده شده اما شامل آفیس ۲۰۰۷ نیست؛ مایکروسافت وعده داده به سرعت ممکن نسبت به رفع این مشکل برای مشتریانش اقدام خواهد کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 751
  • ۲۲ آذر ۸۸
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما