محصولات دانلودی

ایرانیان مقیم ترکمنستان عید نوروز را جشن گرفتند


ایرانیان مقیم ترکمنستان به‌همراه تعداد زیادی از مردم این کشور پنجشنبه شب عید باستانی نوروز را جشن گرفتند.


در این آیین که از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران و رایزنی فرهنگی کشورمان در سالن رستوران مجتمع نمایشگاهی و مرکز بازرگانی شرکت “ایران خودرو” در عشق‌آباد برگزار شد ، “محمدرضا فرقانی” سفیر ایران در ترکمنستان این عید را به تمامی ایرانیان مقیم این کشور، رییس جمهوری ، دولت و مردم ترکمنسنان تبریک گفت.


فرقانی با اشاره به اینکه مردم ‪ ۱۵‬کشور در دنیا عید باستانی نوروز را جشن می‌گیرند ، گفت که دو کشور ایران و ترکمنستان وجوه اشتراکات فراوان تاریخی با همدیگر دارند.


“مصطفی ناصری” رایزن فرهنگی سفارت جمهوری اسلامی ایران نیز برگزاری این جشن را نشان از پیوند دوستی بین دو ملت ایران و ترکمنستان دانست.


در ادامه این مراسم، برنامه‌های شاد از سوی مجریان صدا و سیمای جمهوری اسلامی، اجرای سرود، شعر، نمایش و قرائت مقاله از سوی فارسی آموزان رایزنی فرهنگی کشورمان به نمایش گذاشته شد.


اهدای جوایز مسابقات هنری و فرهنگی به مناسبت عید نوروز از دیگر برنامه‌های شاد و سرور عید نوروز در ترکمنستان بود.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 40
  • ۰۳ فروردین ۸۶
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما