ایرانی‌ها از حضور نکونام در اسپانیا خوشحال هستند
پنسیلوانیا گزارش داد:


ایرانی‌ها از حضور نکونام در اسپانیا خوشحال هستند


خبرگزاری فارس: جواد نکونام، هافبک تیم ملی فوتبال ایران پس از جام جهانی۲۰۰۶ با قراردادی ۲ ساله راهی تیم اوساسونا شد تا خوشحالی ایرانی‌ها را در پی داشته باشد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت پنسیلوانیا، جواد نکونام، بازیکن تیم ایران به تازگی به عضویت تیم اوساسونا در آمده تا به عنوان اولین ایرانی حاضر در مسابقات باشگاهی اسپانیا لقب بگیرد.
وی فوتبالش را از تیم پاس آغاز کرد و سال گذشته در حالیکه به عضویت الشارجه امارات درآمد، به یک باره این تیم را به مقصد اوساسونا ترک کرد.
ایرانی‌ها علاقه زیادی به فوتبال اسپانیا دارند و در سال های گذشته لالیگا را به جدیت پیگیری کرده اند.
بارسلونا و رئال مادرید از جمله تیم‌های مورد علاقه دوستداران به فوتبال در ایران است و آنها برای تماشای بازی هافبک ملی‌پوش کشورشان برابر این تیم‌ها لحظه‌شماری می کنند.
هافبک ۲۵ ساله ایران پیش از انتقالش به اوساسونا از تیم کایزرس لاترن و هرتابرلین آلمان پیشنهاد داشت؛ اما اسپانیا را به آلمان ترجیح داد تا برای اولین یک بازیکن ایرانی در لالیگا فعالیت کند تا شاید پای دیگر بازیکنان به این کشور باز شود.
۷۳ بازی ملی نشان می دهد که نکونام تجارب خوبی در زمینه فوتبال حرفه ای دارد و درصورت تطبیق با شرایط اسپانیا، می تواند روزهای خوبی را در این کشور تجربه کند.