ایرانی‌ها به جز کریمی در ترکیب اصلی

هفته‌ی بیست و سوم بوندس‌لیگا شروع می‌شود و به احتمال فراوان همه بازیکنان ایرانی به جز علی کریمی در ترکیب اصلی تیم‌هایشان قرار دارند.

عصر شنبه بایرن مونیخ در آلیانس پذیرای اینتراخت فرانکفورت خواهد بود. بایرنی‌ها در بازی رفت با نتیجه یک بر صفر پیروز شدند. یاران علی کریمی در دیدار فردا اولیور کان را دوباره در ترکیب اصلی خواهند دید. کان به سبب آسیب دیدگی در دیدار هفته پیش مونیخی‌ها برابر هانوفر، دیدار حساس بایرن برابر میلان در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را از دست داده بود.

نام علی کریمی با وجود بازی کوتاه اما عالی هفته گذشته برابر میلان باز هم در فهرست اصلی دیده نمی‌شود.


مردان فلیکس ماگات در بازی فردا می‌خواهند دو تساوی یک بر یک گذشته برابر هانوفر و میلان را با پیروزی برابر فرانکفورتی‌ها فراموش کنند.

ترکیب بایرن مونیخ از نگاه کیکر:

کان، ساینول، لوسیو، اسماعیل، لیزارازو، دمیکلیس، دایسلر، زی روبرتو، بالاک، ماکای، پیزارو

ذخیره‌ها: رنسینگ‌ (دروازه‌بان)، شول، کریمی، یره‌میس، گورلیتس، دوس سانتوس، صالح حمیدزیچ، لام، شواین اشتایگر، گوئره‌رو، اتل.

هاشمیان و یارانش نیز فردا میهمان ولفسبورگ در ورزشگاه فلکس واگن هستند. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که ولفسبورگی‌ها تاکنون هر سه دیدار خانگی گذشته برابر هانوفر را با پیروزی پشت سر گذاشته‌اند. نویرورر مردانش را برای قطع روند گذشته و همچنین انتقام بازی رفت به میدان خواهد فرستاد. هانوفر در دیدار رفت چهار بر دو نتیجه را به میهمان واگذار کرده بود. هانوفر با بازی‌های خوب گذشته و به دست آوردن نتایج مطلوب اکنون رویای حضور در رقابت‌های فصل آینده یوفا را در سر دارد.

ترکیب هانوفر از نگاه کیکر:

انکر، چروندولو، مرکه ساکر، زورائو، تارنات بالیچ، لالا، دابرووفسکی، اشتاینر، هاشمیان، برداریچ.

فردا زندی هم با هم تیمی‌هایش میهمان ماینس است. کایزرسلاترن از چهار بازی گذشته هشت امتیاز گرفته است و می‌خواهد با ادامه این روند ضمن انتقام شکست دو بر صفر دور رفت از خطر سقوط نیز رهایی یابد.

ترکیب لاترن در بازی فردا برابر ماینس از نگاه کیکر:

ماخو، هرچ، بدا، شونهایم، هویلند، اسکلا، لمبی، زندی، انگلهارت، هلیل‌ آلتینتوپ، سانوگو

به گزارش ایسنا، یکشنبه آخرین بازی هفته را هم هامبورگ و اشتوتگارت برگزار می‌کنند. مردان توماس دال خوشحال از صعود به مرحله‌ی بعدی جام یوفا، برای تکرار پیروزی دور رفت به میدان خواهند رفت. هامبورگ شش بازی خانگی گذشته برابر اشتوتگارت را با پیروزی به پایان رسانده. در دور رفت هم با نتیجه دو بر یک میزبان را از پیش رو برداشته بود.

وشتر، مهدوی‌کیا، بولاهروز، فان بویتن، آتوبا، ویکی، ده یونگ، فان در فارت، یارولیم، تاکاهارا و باربارز مردان احتمالی دال در بازی یکشنبه خواهند بود.

پیروزی هامبورگ آنها را در جایگاه دوم بوندس‌لیگا نگاه خواهد داشت.