ایران در زدن ضربات آخر ناموفق بود



سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه:
یک امتیاز باارزش را در تهران به دست آوردیم

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه بعد از تساوی تیمش مقابل ایران گفت: از آن‌جا که فقط دو هفته هدایت سوریه را برعهده داشتم، کسب این تساوی در تهران بسیار خوشحال‌کننده بود.
، فجر ابراهیم در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم ملی ایران یکی از بهترین‌های آسیا است و هرچند ما نمی‌توانیم به خوبی ایران بازی کنیم اما، با ارایه‌ی فوتبالی مبتنی بر منطق و آرامش، یک امتیاز باارزش را در تهران به دست آوردیم.


وی ادامه داد: چندین بازیکن اصلی ما به دلیل مصدومیت در این دیدار حضور نداشتند. به همین دلیل از نتیجه‌ی این بازی مقابل تماشاگران ایرانی بسیار راضی هستم.


ابراهیم افزود: اکنون دیدار برگشت‌مان مقابل ایران در سوریه بسیار دشوار و سرنوشت‌ساز خواهد بود. ما خوش‌شانس بودیم که در دقایق پایانی بازی، گل تساوی را به ثمر رساندیم، ولی می‌دانیم که در سوریه کار آسانی را پیش رو نخواهیم داشت.


وی در مورد نحوه‌ی بازی ایران اظهار کرد: بازیکنان ایران در بازی با توپ مهارت ویژه‌ای داشته اما، نتوانستند از ضربات آخر خود به خوبی استفاده کنند.


سرمربی تیم سوریه تصریح کرد: من مدت زیادی نیست که هدایت سوریه را بر عهده گرفته‌ام و از عملکرد بازیکنانم در این مدت رضایت دارم. بازیکنان ما سعی کردند تا آن‌چه را که در تمرینات گذشته انجام داده بودند به خوبی در زمین مسابقه به اجرا بگذارند.