محصولات دانلودی

ایوانکوویچ ساعتی پس‌از کنفرانس مطبوعاتی تغییرعقیده داد

سرمربی تیم ملی کشورمان ساعتی پس از کنفرانس مطبوعاتی نظرخود در مورد ترکیب احتمالی تیم ملی تغییر داد.


به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)‏ به آلمان؛ برانکو ایوانکوویچ اظهار کرد: هنوز در مورد استفاده از علی دایی‏، فریدون زندی یا مهرزاد معدنچی تردید دارم. این که کدام یک از آنها را در بازی برابر پرتغال به میدان می‌فرستم را پس از بازی آنگولا و مکزیک تصمیم گیری خواهم کرد.


وی افزود: دروازبان اول تیم ملی ایران در بازی فردا ابراهیم میرزاپور است.


برانکو در ادامه با اشاره به اینکه در مورد بازی با پرتغال پیش بینی وجود ندارد، تصریح کرد: تنها انگیزه و میل بازیکنان است که می‌تواند موفقیت تیم ملی ایران رقم بزند.


ایوانکوویچ در مورد شرایط علی کریمی نیز گفت: امیدوارم کریمی همانطور که انتظار دارم آماده تر باشد و آنچه را که ملت ایران از وی به عنوان بازیکن حرفه‌ایی می‌خواهند، اثبات کند.


وی در ادامه با ابراز رضایت از وضعیت مهدوی کیا و زندی تصریح کرد: آنها با وجود مصدومیت‌گذشته، در تمرینات خوب کار می‌کنند و برای بازی فردا آماده هستند.


ایوانکوویچ درمورد عملکرد جواد نکونام و آندرانیک تیموریان نیزگفت: نکونام بازیکن خوبی است؛ اما، می‌تواند از آنچه که در برابر مکزیک بود بهتر باشد، ولی در مجموع آندرانیک و نکونام توانستند در بازی مکزیک به خوبی یکدیگر را پوشش دهند.


سرمربی تیم ملی با ابراز رضایت از عملکرد امیرحسین صادقی در تمرینات تاکید کرد: در صورتی که در بازی فردا برای خط دفاعی مشکلی پیش‌آید، صادقی اولین گزینه خواهد بود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

  • گروه اینترنتی خبرینه
  • هیچ
  • 19
  • ۲۶ خرداد ۸۵
گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما