ایوانکوویچ: مصاحبت با احمدی نژاد افتخار بزرگی برایم بود

ایوانکوویچ: مصاحبت با احمدی نژاد افتخار بزرگی برایم بود


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: از حضور رئیس جمهوری در تمرین تیم ملی غافلگیر شدم چرا که معنای این حرکت این بود که مسئولان کشور ایران توجه زیادی نسبت به تیم ملی کشورشان دارند و تیم ملی را به رسمیت می‌شناسند.


به گزارش خبرگزاری فارس، برانکو ایوانکویچ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صحبت کردن با رئیس جمهورب برایم افتخار بزرگی بود.
وی با بیان این مطلب که مسئولین ایران از بازیکنان و کادر فنی تیم ملی انتظار دارند، افزود: مطمئن هستم که در جام جهانی بازیکنان این انتظارات را برآورده می‌کنند.
ایوانکوویچ در خصوص دیدار مقابل تیم ملی کاستاریکا اظهار داشت: بازی سختی برابر نماینده آمریکای مرکزی داریم که می‌توانیم از این فرصت برای محک خوردن تیم استفاده کنیم.
وی تصریح کرد: بازی تیم کاستاریکا نزدیک به مکزیک است و روی این بازی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم.
سرمربی تیم ملی در خصوص غیبت رضایی و مهدوی کیا، گفت: همانطور که می‌دانید مهدوی کیا در بازی مقابل اشتوتگارت مصدوم شد و به دلایل مشکلاتی نمی‌توانیم روی این بازیکن حساب کنیم. مشکلی برای یحیی گل محمدی پیش آمده که امیدواریم تا فردا حل شود.
ایوانکوویچ با اشاره به این مطلب که انتظار دارم تماشاگران زیادی برای دیدار مقابل کاستاریکا به ورزشگاه بیایند، تصریح کرد: این آخرین فرصت پیش از جام جهانی است که تماشاگران می‌توانند تیم ملی را با تمام نیروها در ورزشگاه آزادی تشویق کنند. تماشاگران ایران در دنیا بی‌نظیرند و همواره یار دوازدهم تیم ملی بوده‌اند.