اکبر میثاقیان: خوشحالم که ماجرای برج میلاد به خوشی تمام شد
خوشحالم که ماجرای برج میلاد به خوشی تمام شد


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: خیلی خوشحالم که ماجرای برج میلاد به خیر و خوشی تمام شد.


اکبر میثاقیان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در نخستین بازی لیگ برتر باید به مصاف تیم قهرمان برویم. سایپا تیم باشخصیتی است و مربی قابل احترامی دارد. دایی فصل گذشته کار بزرگی کرد که این تیم را به قهرمانی رساند. جمعه هر تیمی که بیشتر تلاش کند، پیروز می‌شود.
وی ادامه داد: در این فصل تیم خوبی را آماده کرده‌ام؛ البته بازیکنانی که می‌خواستیم، کمی دیر به تیم راه آهن آمدند؛ اما خیلی زود هماهنگ شدیم. در تیم ما اشتیاق زیادی برای آغاز مسابقات وجود دارد. امیدوارم همانطوری که در ابومسلم کارهای بزرگی انجام دادم، در راه آهن هم به موفقیت برسم.
میثاقیان در خصوص مربیگری دایی و اینکه هنوز مدرک مربیگری ندارد، گفت: او فصل گذشته نشان داد مربی خوبی است. در هر کاری که انسان زحمت بکشد، می‌تواند موفق شود؛ حتی اگر استعداد زیادی در آن عرصه نداشته باشد. مدرک مربیگری هم ملاک نیست. او فصل گذشته تلاش زیادی کرد و موفق شد.
سرمربی تیم راه آهن با اشاره به عهدی که فصل گذشته با خود بسته بود، عنوان کرد: خیلی خوشحالم که ماجرای برج میلاد به خیر و خوشی تمام شد. آن حرف‌ها را زدم تا در تیم خود ایجاد انگیزه کنم. نمی‌دانم اگر راه آهن سقوط می‌کرد، باید چه کاری انجام می‌دادم.