اکران «چاقی» پس از ماه رمضان/ مدت‌هاست تهیه‌‌کنندگی نکرده‌ام

سیروس تسلیمی مدیر شرکت پخش امیدفیلم به مُخبر مهر گفت: هم‌اکنون در تدارک مقدمات اکران «چاقی» به کارگردانی راما قویدل هستیم. این فیلم پس از پایان ماه مبارک رمضان روانه سالن‌‌های سینما می‌‌شود.

وی افزود: «چاقی» در سال ۱۳۹۳ به تهیه‌کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی تولید شد و در آن بازیگران مطرحی چون علی مصفا، حمید فرخ نژاد، لادن مستوفی و امید روحانی به ایفای نقش پرداختند.

تسلیمی با اشاره به اینکه این فیلم‌‌ها چند سالی است در انتظار اکران است، بیان نمود: «چاقی» با وجودی که در سی و سومین جشنواره فیلم فجر حضور داشت، اما فرصت اکران آن تاکنون فراهم نشده بود ولی اطمینان دارم حالا که امکان اکران ایجاد شده این فیلم می‌‌تواند مخاطبان زیادی را به سینماها بکشاند.

این تهیه‌کننده سینما در پایان درباره کم‌کاری خود در عرصه تولید فیلم گفت: سینمای ایران صنعتی نیست بنابراین در سیستم ساختاری آن، تهیه کردن یک فیلم بسیار سخت است. بر این بنیاد مدت‌هاست که در عرصه تهیه و تولید فیلم کار چندانی نکرده و بیش‌تر به پخش فیلم مشغول بوده‌ام. امیدوارم با تلاش مسئولان فرهنگی کشور سینمای ایران نیز صنعتی شود.

«چاقی» محصول سال ۱۳۹۳، به تهیه کنندگی علیرضا جلالی و حمید آخوندی و کارگردانی راما قویدل است که خود، نویسندگی و تدوین را نیز به عهده داشته است.

علی مصفا، حمید فرخ نژاد، لادن مستوفی، مهسا کرامتی، امید روحانی، حسین ملکی، کریم قربانی، فرهود حاجبی، نوید خدا‌شناس، سُ‌ها پورحاتمی و النا آهی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.