اگر از ابتدای فصل سرمربی بودم ابومسلم مدعی قهرمانی بود

سرمربی تیم فوتبال ابومسلم گفت: اگر از ابتدای فصل سرمربی بودم اکنون ابومسلم یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر محسوب می شد.علی حنطه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار داشت: کادر فنی تیم ابومسلم یعنی هادی برگی زر،ناصر حجازی و امیرحسین پیروانی از ۱۹ دیدار فقط ۱۶ امتیاز کسب کردند و من در سه مسابقه ۹ امتیاز برای ابومسلم گرفتم. اگر از ابتدای فصل در ابومسلم سرمربی بودم این تیم اکنون یکی از ۳ تیم بالای جدول بود و در کورس قهرمانی قرار داشت.
سرمربی تیم فوتبال ابومسلم ادامه داد: روز جمعه ذوب آهن و ابومسلم هر دو برای کسب ۳ امتیاز به میدان می آیند. ذوب آهن می خواهد همچنان در کورس قهرمانی بماند و ما هم برای فاصله گرفتن از انتهای جدول به برد احتیاج داریم. البته حریف برای جبران شکست ۴ بر صفر در دیدار رفت هم انگیزه زیادی دارد.
حنطه در مورد اینکه رمز موفقیتش در ابومسلم چیست گفت: فقط صداقت. مربیان گذشته فقط به بازیکنان وعده می دادند که هیچ کدام از این قول ها عملی نشد. به همین دلیل بازیکنان نسبت به آنها بی اعتماد شدند اما امروز مربیان و بازیکنان یکدل و صمیمی هستند. بازیکنان از خود گذشتگی می کنند. با ادامه روند رو به رشد تیم مسئولان ورزشی استان هم از تیم حمایت های لازم را انجام خواهند داد.