محصولات دانلودی

اگر موخوره دارید، بخوانید

وب‌سایت بدونیم: منشاء تمام موخوره ‌ها و شکاف سر موها ممکن است یکی باشد (فرسایش در اثر هوا و آسیب) اما این بدین معنی نیست که هر تار مو داستان خودش را برای بازگو کردن نداشته باشد. به طور میانگین خانم ‌ها به مدت یک سال و نیم به شستشو، رنگ، سشوار، اتوی مو و فر موی اختصاص می‌ دهند. از دیدگاه متخصصان چندین مدل سر مو وجود دارد. در اینجا با این چند مول سر مو برای شما توضیح خواهم داد که چگونه موها تازگی خود را از دست داده و خشک می‌ شوند.

مدل شکاف پایه. این مدل رایج ترین مدل سر مو می‌ باشد. در این موارد سلول ‌های کورتیکال مو هنوز محکم به یکدیگر چسبیده اند اما قسمتی از آن ‌ها در حال جدا شدن هستند. موهای شما نیاز به تغذیه دارد اما هنوز دیر نشده است. روش درمانی به کار ببرید که انتهای موها را درمان کند.

انواع موخوره و معنی آن ‌هامدل شکاف کوتاه. این مدل هم مانند شکاف اصلی یکی از رایجترین شکاف ‌های نوک مو می‌ باشد. این نوع تارهای مو نیز نیاز به تغذیه دارند اما نه بیش از حد. بنابراین قبل از این که دیر شود آن را درمان کنید.

انواع موخوره و معنی آن ‌ها


مدل سه شاخه. این مدل شکاف رواج کمتری نسبت به نوع اول و دوم دارد و نشان دهنده آسیب زیاد تارهای مو می‌ باشد. سه شاخه بودن نوک موها آسیب شدید موها را بیان می‌ کند. اگر موهایتان از این نوع شکاف ‌های سه شاخه ای دارد باید ماسک رطوبت رسان بیشتری استفاده کنید.

انواع موخوره و معنی آن ‌هامدل درختی. مدل شکاف درختی نشان می‌ دهد که یک سمت مو بیش‌تر از سمت دیگر آن آسیب دیده است بنابراین سلول ‌های کورتیکال در چند شاخه از هم جدا می‌ شوند. ابتدا باید فورا موها را کوتاه کنید سپس محصولاتی استفاده کنید که از فرسایش موها در اثر هوا جلوگیری کند.

انواع موخوره و معنی آن ‌ها


مدل شمع نشان دهنده از بین رفتن لایه کوتیکول خارجی بدون هیچ شکافی در مو می‌ باشد اما هر لحظه امکان شکاف در آن وجود دارد. برای درمان باید نوک موها را بزنید و روغن ‌های مغذی به انتهای موها بزنید تا از آسیب دوباره موها جلوگیری کنید.

انواع موخوره و معنی آن ‌ها


مدل گره. واضح است که موهای فر دچار این مشکل می‌ شوند. موها درهم می‌ شوند و گره می‌ خورند و هنگام شانه زدن از آن قسمت می‌ شکنند. اگر موهای شما فر است باید هنگام شانه زدن تا می‌ توانید دقت کنید که موها گره نخورند و نشکنند.

انواع موخوره و معنی آن ‌ها

مطلب بالا در گروه زیبایی و مد و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۱۴ June 2016 | 8:10 am منتشر شده و گروه اینترنتی خبرینه آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
حراجی و تخفیف ویژه برای محصولات دانلودی
-------------------------------------------

گروه اینترنتی خبرینه
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، فایل دانلودر، مُجازی و ایرونیا با هم ادغام شدن و خبرینه رو تشکیل دادن! بیش از 17 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از مجازی‌کده و عمومی و سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه خبرینه، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما