آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

ایرانیان مقیم خارج برای ورود به کشور هیچ مشکلی ندارند


دری نجف آبادی اطمینان داد:
ایرانیان مقیم خارج برای ورود به کشور هیچ مشکلی ندارند
دادستان کل کشور به ایرانیان مقیم خارج اطمینان داد با هیچ مانع و مشکلی در مراجعت به میهن خود برخورد نخواهند کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، دری نجف آبادی گفت: به جز افراد خاص و نادر که در دستگاههای امنیتی و قضائی و اطلاعاتی کشور پرونده دارند ، به هموطنان خارج از کشور اطمینان می دهم مشکلی برای ورود به مملکت خود نخواهند داشت و جوسازی مغرضان واقعیت ندارد.


وی افزود: حتی نسبت به برخی عناصر نفاق که از گذشته خود تواب و نادمند و مترصد به بازگشت به دامان مملکت خود هستند ،  نظام با رأفت و پدرانه برخورد می کند.


دادستان کل کشور از ایرانیان سراسر جهان خواست ، ارتباط معنوی و فکری خود را با کشورشان حفظ کنند و همواره پایبند به هویت اصیل ایرانی و باورهای غنی اسلامی و انسانی خود باشند.


دری نجف آبادی گفت: ایرانیان در سراسر دنیا باید نماد فضایل ، ارزشها و توانمندی های اسلامی و ایرانی وطن خود باشند و با درایت و هوشمندی از افتادن در ورطه دام صهیونیسم همچون بی بند و باری اخلاقی ، مواد مخدر و … ، در امان بمانند.


دادستان کل کشور ، نیروی انسانی متفکر و متخصص و مغزهای ورزیده و توانمند را از جمله نیازهای اساسی و اولویت های کلیدی کشور دانست و ابراز امیداواری کرد با تشریک مساعی ایرانیان در سراسر دنیا گامهای بلندی در راه ابادانی و پیشرفت و تعالی میهن عزیزمان برداریم.


وی بر ضرورت جذب سرمایه های ایرانیان خارج از کشور تاکید کرد و از دلسوزان و علاقه مندان کشور خواست با سرمایه گذاری هدفمند و حکیمانه ، در جهت گسترش تولید و توانمندی های کشور اهتمام ورزند.


دری نجف آبادی ، تحقق عدالت را فلسفه وجودی تشکیل حکومت اسلام و سرفصل آرمانهای انقلاب اسلامی دانست و بر عزم راسخ دستگاه قضایی در بسط عدالت تاکید کرد.


وی مبارزه قاطع با مفاسد اقتصادی را در همین راستا دانست و افزود: البته اکنون در اول راه هستیم و می باید با درایت و قدرت این راه را ادامه دهیم.