آخرین مطالب
گرانترین کالاها و محصولات فروش اینترنتی در ایراندرج حدیث پیامبر در مورد زنان بر روی فاکتور فست فود!۱۰ بازیکن برتر بازی FIFA 21تبلیغ حرمت سقط جنین توسط یک مسیحی در پشت ماشین!مجموعه ۳۰ جمله عاشقانه، انگیزشی، فلسفی و مفهومیدرباره شهدای عراقی که برای ایران جنگیدند!

ایران اقیانوس است..

ایران اقیانوس است..
ایران مانند یک اقیانوس آرام است و انقدر ظرفیت و گنجایش دارد که هر کس می تواند در این اقیانوس با بلم یا قایق یا لنج یا کشتی به سیر و سیاحت بپردازی..

نویسنده وبلاگ “عطار نامه” در یکی از پست های وبلاگ خود نوشت:

ایران مانند یک اقیانوس آرام است و انقدر ظرفیت و گنجایش دارد که هر کس می تواند در این اقیانوس با بلم یا قایق یا لنج یا کشتی به سیر و سیاحت بپردازی..

اینها حرف های من نیست چون کوچکترین اعتقادی به آن ندارم این ها حرف های آقای سعید سهیلی کارگردان سینماست که به تازگی فیلمی اکران کرده در سینمای ایران با نام گشت ارشاد. ظاهرا می گفت که به من گیر نداده اند و انقدر راحت کارم را کرده ام که خودم تعجب کرده ام..

اما چرا باید اینگونه باشد..؟؟

یعنی آنهایی که به تحجر ، دیکتاتوری ، بی هنری ، خشونت ، و قطاری از این صفات معروف هستند وقتی فیلمی بر علیه شان ساخته می شود آنقدر جنبه دارند و حرف نمی زنند تا افرادی اینچنین در موردشان سخن بگویند.

اما سخن من با آنهایی است که به آزادی بیان ، زنده باد مخالف من ، کشور چند صدایی ، جریان آزاد اطلاعات و غیره اعتقاد دارند و همیشه داد این را دارند که کشور ما آزاد نیست است.

چرا تاب و توان و طاقت یک فیلم را هم ندارند. با این دیکتاتور بازی هایی که در عرصه هنر در می آورند به نظر من هر چند که خود را به کوچه علی چپ می زنند و به روی خود هم نیاورند ولی باز هم باعث بی آبرویی خود در عرصه هنر می شوند مثل بی آبرو شدنشان در عرصه های دیگر..

به کجا چنین شتابان ، اخراجی های ۳ ، پایان نامه و این آخری قلاده های طلا که امروز اکرانش لغو شده است نمونه های خوبی جهت شناختن طاقت ، جنبه و اعتقاد آنان به شعار هایی است که هر روز سر می دهند و هر روز بلند تر می شود و هر روز گوش خراش کن تر..

پس آقای سعید سهیلی بهتر بود با رویی گشاده و صدایی بلند اعترافت را به همه تعمیم نمی دادی و می گفتی “” بچه های مذهبی در ایران مانند یک اقیانوس آرام است و انقدر ظرفیت و گنجایش دارد که هر کس می تواند در این اقیانوس با بلم یا قایق یا لنج یا کشتی به سیر و سیاحت بپردازی..””

این گونه هست یا نه..؟؟

زن بدبخت را چگونه نشان می دهند..؟؟ جواب: زن چادری ( مثلا همه فیلم ها ))

پسری که می خواهد آدم شود در مرحله اول با او چه می کنند..؟ جواب: ریش هایش را می زنند ( مثلا فیلم سن پطرزبورک ))

دختری که زشت است کیست..؟؟ جواب: کسی که در دبیرستان به ابرو های خود دست نزده.

خانواده بدبخت..؟؟ جواب: کسی که نماز می خواند و مسجد می رود و بچه زیاد دارد و زنش چادری است و حلال خور است و کلا کار های خوب انجام می دهد.

و غیره..

کجایی آوینی: تو جمهوری اسلامی همه آزادن الا حزب اللهی ها