این دختر ۱۹ ساله، مخالفان قذافی را اعدام می کرد! / تصاویر

روزنامه دیلی میل گزارش داد: یک دختر ۱۹ ساله که هم اکنون زندانی انقلابیون لیبی است، مسئولیت اعدام مخالفان قذافی را عهده دار بوده است.

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری تحلیلی “انتخاب”؛ نسرین منصور الفرقانی که در حال حاضر در بیمارستان است، اعتراف کرده که ۱۱ انقلابی لیبی را کشته است.

وی پس از سقوط طرابلس قصد فرار داشت که از طبقه دوم ساختمانی که در آن انقلابیون را به قتل می‌رساند، به پایین پرید و دست و پایش شکست!

وی که بنا بر اظهارات روانشناس بیمارستان محل بستری اش، یک “قربانی به تمام معنا” است، می گوید: من مجبور بودم انقلابیونی را که زندانی بودند، با شلیک تیر از پا درآوردم؛ چراکه اگر این کار را نمی‌کردم آنها مرا می‌کشتند. من ۱۱ نفر را طی سه روز کشتم و اصلا نمی‌دانستم آنها چه‌کار کرده بودند.

نسرین که به ادعای خودش “تا پیش از شروع فعالیت‌های انقلابی آزارم به هیچ‌کس نرسیده بود”، اضافه می کند: اولین نفر را که کشتم، یکی دیگر را وارد اتاق کردند. مردی که وارد شده بود از جسد خونین افتاده بر روی زمین شوکه شد. با این حال به سمت او شلیک کردم و او را نیز کشتم.

این دختر که مورد سوء استفاده جنسی اعضای ارشد ارتش رژیم قذافی قرار گرفته، می افزاید: من ۱۱ انقلابی را با خونسردی کامل از پای درآوردم!
۰۷ شهریور ۱۳۹۰